Екстер'єр J6

Оптимальний вибір для великої родини, якій подобається подорожувати, стане мінівен JAC J6. Цей автомобіль просто створено для тих, хто цінує почуття простору і свободи. JAC J6  просторий, комфортний, нескладний в управлінні і зручний в експлуатації, як в місті, так і за його межами. Салон семимісного J6 не тільки прекрасно вміщує великі сім'ї або веселі компанії, а й може без складнощів розмістити сім чоловік, не викликаючи почуття дискомфорту, навіть при наявності громіздкого багажу.

Цей місткий легковий автомобіль дасть Вам те відчуття простору, яке може запропонувати тільки minibus. Також комфортний мінівен J6 стане ідеальним варіантом для використання автомобіля в якості таксі. Автомобіль JAC J6- це кращий вибір для сім'ї, подорожей і бізнесу.

JAC J6 може похизуватися своїм класичним зовнішнім виглядом із розмірами 4,55 м ×1,77м×1,66м (Д×Ш×В). Універсал приховує під своїм капотом 1,8-л 4-циліндровий двигун, що забезпечує потужність 105 к.с. і 165 Нм крутного моменту. Жвавий JAC J6 досягає 100 км /год всього за 11,2с та має максимальну швидкість 175 км/год. Така динамічність автомобіля допоможе водієві вправно керувати мінівеном під час довгих подорожей. Та дійсно, сучасний і місткий JAC J6 виправдає ваші очікування.

Приємний класичний дизайн моделі також доповнюють стильні технологічні акценти: повторювачі поворотів інтегровані в корпуси бічних дзеркал, рейлінги для багажника на даху, світлодіодні стоп-сигнали, динамічний спойлер і легкосплавні диски R16. Високий кузов автомобіля JAC J6 з великою площею скляної поверхні дає приємне відчуття простору, покращує оглядовість, полегшуючи тим самим парковку і нарешті, передбачає більш високу, ніж в звичайних легкових авто, посадку за кермом, що дає можливість бачити далі і швидше реагувати на зміну ситуації на дорозі