Екстер’єр S2

Автомобіль JAC S2 – сучасний компактний кросовер SUV сегменту з більш спортивним дизайном для людей з активним стилем життя. Яскравий екстер’єр JAC S2 підкреслює індивідуальність власника автомобіля. Автомобіль JAC S2 розроблено у Дизайнерському Центрі JAC в Турині (Італія), у співпраці з місцевою провідною командою на чолі директора з дизайну Daniele Gaglione, відомою в галузі своїм досвідом у автомобільному дизайні. Його спортивний аеродинамічний дизайн кузова з хромовими елементами, хижий дизайн протитуманних передніх фар з DRL-денними ходовими вогнями, що гармонійно поєднана з унікальним стилем радіторної решітки і виразними передніми фарами, жодного з автолюбителів не залишить байдужим. При першому огляді JAC S2  відразу зверає на себе увагу динамічний незвичайний дизайн дисків та "великі колеса" - 205/55R16.

1. Потужність

Двигунун 1,5VVT S2 є одним з 10 кращих двигунів в Китаї, будучи ряд двигунах нового покоління орієнтованих на XXI століття і має 16 різних передових технологій, таких як VVT або алюмінієвий блок циліндрів з колектором пластикові споживання, ефективно поліпшити експлуатаційні характеристики двигуна, економію палива і знизити рівень викидів і шуму.

Використовуючи передові технології, двигун 1.5L VVT одночасно збільшує потужність і економить паливо, забезпечує зниження викидів вуглекислого газу. Коробку передач можна вибирати між CVT і 5-ступінчастою механічною, що забезпечує ідеальне водіння.При безперервній зміні гібридна коробка передач  (CVT) працює без будь - яких конкретних і чітко визначених ривків, на відміну від АТ, але технологія CVT забезпечує передачу постійних і плавних зусиль, що передає потужність без обриву передач як це робить АТ.

2.Безпека

Для забезпечення безпеки водія та пасажирів у виробництві JAC S2 використовується несучий кузов високої надійності:

- підвищено на 21% використання оцинкованої марки сталі у виробництві кузова автомобіля;
- підвищено на 16% використання високоміцної марки сталі у виробництві кузова автомобіля.

Переваги гальмівної системи JAC S2 з використанням вентильованих дисків:

- система легша в обслуговуванні;
- має високу продуктивність при повному навантаженні, забезпечення стійкого гальмівного ефекту;
- у порівнянні з барабанними гальмами, дискові гальма мають коротший гальмівний шлях;
- поліпшена вентиляція для підвищення ефективності гальмування.

ESP (Electronic Stability Program)​ - система стабілізації курсової стійкості автомобіля:

- ESP регулює крутний момент двигуна і розподіл гальмівного зусилля незалежно один від одного, безпечно сповільнюючи автомобіль з максимальним контролем.

- ESP не захищає водія і пасажирів від аварії, але допомагає уникнути аварії на початку аварійної ситуації.

Передова система ABS (Anti-lock Brake System) від BOSCH (версія 9.0), що запобігає блокуванню коліс транспортного засобу при гальмуванні. Система ABS призначена запобігти блокуванню коліс при гальмуванні і зберегти керованість автомобіля. Антиблокувальна система підвищує ефективність гальмування, зменшує довжину гальмівного шляху на сухому і мокрому покритті, забезпечує кращу маневреність на слизькій дорозі, керованість при екстреному гальмуванні.

TPMS (Tire Pressure Monitoring System) - система контролю тиску в режимі реального часу контролює автоматично тиск в шинах, попереджає водія про витік повітря, що забезпечує безпеку руху.