Екстер’єр S3

Якщо плануєте купити якісний недорогий автомобіль, то зверніть увагу на кросовер S3 марки JAC. Тож у випадку з компактним кросовером S3 вигода не тільки в ціні, а й в ідеї оригінального дизайну, вдалої технічної версії та богатої комплектації. Виглядає автомобіль яскраво. А додаткові хромовані елементи екстер’єру тільки підкреслюють унікальність та лаконічність дизайну автомобіля. Оригінальністю відрізняється і передня частина, багажник та бокові профілі. Якість виробницва кузова високого рівня та відповідає всім сучасним євро нормам.

У фари головного світу інтегровані світлодіодні смужки щоденних ходових вогнів, а в дзеркала - повторювачі поворотів. Передній і задній протитуманні фари є у всіх комплектаціях, навіть в базовій. Фонарі задніго ходу виконані окремо і знаходяться досить низько, що дозволяє ідеально висвітлити покриття при режимі заднього ходу. Для кросовера колеса невеликі: 16-і диски та 55-й профіль - не те, що може забезпечувати ідеальне переміщення по ямах та нерівностях. Та є в цьому і великий плюс: покупка зимової резини не нанесе великого удару на сімейний бюджет. Проте дорожній просвіт по справжньому вражає: 20 см - в достатній кількості і для заїзду на бордюр, і для їзди по бездоріжжю.

Для тих, кому не достатньо багажника у 600 л, є рейлінги, на яких можна закріпити верхній бокс з багажем. Але і це ще не все: задній ряд сидінь легко складається, перетворюючи кросовер практично в вантажний фургон.