Пікап JAC T8: Легко жити, легко працювати.

Зустрічайте нову зірку модельного ряду JAC – пікап Т8!

Розроблений на новітній міжнародній платформі 8-го покоління, Т8 уособлює в собі сучасні тенденції виробництва пікапів та представляє найвищий рівень Made in China.

T8 охоплює повний спектр оновлення в стилі, потужності, безпеці та комфорті. Поєднуючи розкішний дизайн SUV та продуктивність комерційного автомобіля JAC T8 створений і для комфортного життя, і для ефективної роботи.

Великий та сильний

Містка вантажна платформа розміром 1520ммх1520ммх470мм, яка може перевозити до 900 кг, пропонує нові можливості для різноманітних навантажень та перевезень. Завдяки своїм великим габаритам – 5325 мм в довжину, 1880 мм в ширину, 1830мм у висоту – Т8 завжди виграшно вирізняється на дорозі з поміж інших.

Т8 легко може здолати будь-які відстані та перепони на шляху до своєї мети. Висока рамна конструкція та мінімальний кліренс 210 мм звеличують Т8 на новий рівень вирішення дорожніх завдань, в тому числі і на бездоріжжі. Асфальт, бруд, гравій – за кермом T8 Ви відчуєте ультимативну силу керування на майже будь-якій місцевості.

 

Потужний та ефективний

В залежності від комплектації Т8 оснащується 2.0-літровим бензиновим або дизельним двигуном. В цей час застосування новітньої технології забезпечує таку ж потужність і крутний момент, як і традиційний 2,5-літровий двигун.

Cтворений в Німеччині, дизельний двигун Diesel 2.0 CTi генерує максимальну потужність 139 к.с. та максимальний крутний момент 320 Нм. Оснащений турбокомпресором, системою Common Rail та технологією рециркуляції відпрацьованих газів EGR, він відповідає екологічному стандарту Евро 5. Більше того, максимальний крутний момент може бути досягнутий при 1600 об/хв., що забезпечує більшу потужність під час прискорення.

Розроблений спільними зусиллями компаній JAC та AVL, бензиновий двигун Gasoline 2.0T+ використовує модульну конструкцію та вага CBU складає всього 165 кг. Максимальна потужність досягає 190 к.с., а максимальний крутний момент – 290 Нм.

 

Безпечний

Т8 – володар 4 зірок від національних краш-тестів C-NCAP! Кабіна Т8 була спроектована за структурою пташиного гнізда і на 60% виготовлена із високоміцної сталі. Цей безпечний пікап заслуговує на увагу не лише завдяки дуже міцній сталевій рамі, а й високотехнологічним опціям безпеки.

  • ABS + EBD
  • Система курсової стабілізації ESC
  • Камера кругового огляду 360 градусів
  • TPMS
  • Система допомоги при старті руху на підйомі HАC
  • Попередження про виїзд зі смуги
  • Дві подушки безпеки