КУПУЙ АВТОМОБІЛЬ JAC – ОТРИМАЙ МАШИНУ В ПОДАРУНОК

У національній торгівельно-сервісній мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» розпочався сезон вигідних пропозицій «Щедра зима», у рамках якого розроблена спеціальна акція, за умовами якої кожний покупець нового автомобіля JAC отримає машину в подарунок* 

У святковий період з 26 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року всі покупці нових автомобілів популярних та перспективних брендів отримають неймовірний бонус – машину у подарунок: пральну, кавову (кавоварку), шліфувальну або кухонну, у залежності від обраного авто!*

Всеукраїнська мережа автоцентрів ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» пропонує своїм клієнтам автомобілі на будь-який смак та бюджет.
Шукаєте автомобіль для міста, маневрений, зручний і з яскравим дизайном? Автолюбителям, які надають перевагу седанам, пропонується JAC J4.

У найпопулярнішому на ринку класі SUV доступні кросовери JAC S2 та JAC S3.

Повний перелік акційних автомобілів - у консультантів мережі Національного Автодилера http://bogdanauto.com.ua/contacts/set-avtocentrov.

Оберіть свій ідеальний автомобіль у найближчому автоцентрі мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» та отримайте неймовірно корисний подарунок до свят!
«Богдан-Авто Холдинг» приємно дивує і машину до свят всім дарує!

«Щедра зима» - серія спеціальних пропозицій, що будуть діяти в мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» у зимовий період.
 

* Акція «Купуй автомобіль – отримай машину в подарунок» діє з 26.12.2017 р. до 31.01.2018 р. і розповсюджується на обмежений склад автомобілів JAC. Мається на увазі можливість придбання нового автомобіля за цінами згідно діючих реєстрів цін (прайс-листів), а також подарункового пакету за 1,20 грн. з ПДВ, що включає набір подарункових сертифікатів на загальну суму, що є приблизно еквівалентною вартості однієї з одиниць електротехніки: пральна машина, кавова машина (кавоварка), шліфмашина, кухонна машина. Подарунковий пакет можливо використати в будь-якому торговельному центрі ТОВ «Епіцентр К» на території України. При цьому клієнт, який отримав подарунковий пакет, може обміняти його на будь-які товари, доступні у продажу в ТЦ «Епіцентр К», на власний розсуд. Якщо загальна вартість покупок перевищує номінал сертифікатів у подарунковому пакеті, різницю сплачує клієнт. З реєстром акційних автомобілів і номіналами подарункових пакетів можна ознайомитись у консультантів дилерських центрів мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг». Організатори акції - ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» і підприємства дилерської мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг».