Автомобілі JAC стали ще доступнішими завдяки програмі JAC Finance

   Від тепер мрія про перший автомобіль може здійснитися у будь-кого завдяки новій програмі кредитування JAC Finance , яка нещодавно стартувала в дилерській мережі ТОВ "Богдан-Автотрейд". JAC Finance - програма кредитування на придбання нових легкових транспортних засобів - JAC S2S3, S5, S7, J4, що реалізуються через офіційних дилерів бренду JAC, які входять в мережу ТОВ «Богдан Автотрейд» в автосалонах, акредитованих ПАТ «КБ «ГЛОБУС» та АБ "УКРГАЗБАНК". Новий сучасний автомобіль такий, як JAC, не тільки надасть впевненості та престижу своєму власнику, але й стане помічником у вирішенні низки проблем повсякденного життя.

  Чому вигідно купувати авто JAC в кредит?

  1. Для покупки автомобіля не потрібно мати в наявності повну суму від його вартості. Мінімальна сума першого внеску від 10% загальної вартості.
  2. Кредит надається у гривні, тому валютна курсова нестабільність не загрожує збільшенню кінцевої суми погашення кредиту.
  3. За кредитною програмою графік платежів погашення кредиту розраховується рівними частинами, що надає можливість планувати особисті щомісячні витрати.
  4. На дострокове ж погашення кредиту не накладаються штрафні санкції та суттєво знижуються витрати за відсотками.
  5. Акційні пропозиції на автомобілі розповсюджуються і у випадку купівлі автомобіля за допомогою кредитування. 
  6. Проста процедура оформлення кредиту та мінімальний пакет документів економить час і зусилля Позичальника.
  7. Отримати змістовну консультацію можна у кредитного експерта в будь-якому автосалоні дилерської мережі або замовити консультацію за он-лайн формою.

   Нагадуємо, що ТОВ «Богдан-Автотрейд» - дистриб′юторська компанія бренду JAC в Україні, яка досягла зростанню продажів автомобілів JAC S2, S3 та J4 у 2017 році в порівнянні з минулим роком. Особливо популярним став новий компактний кросовер JAC S2, який високо оцінили українські автолюбителі та представники профільних ЗМІ. У 2018 році на український ринок планується вивести фейсліфтингову версію популярного потужного кросовера JAC S5 та новий 7-місний передньопривідний кросовер JAC S7 представницького класу.