Електрокросовер JAC буде представлений на міжнародній виставці електротранспорту PLUG IN Ukraine

Новинка ринку електромобілів – стильний електричний кросовер JAC iEV7S буде представлений на четвертій міжнародній виставці електротранспорту та гібридів Plug In Ukraine, що проходитиме в період з 24 по 26 травня 2019 року у Виставковому центрі Acco International. В рамках виставки прихильники моделі JAC iEV7S зможуть поближче познайомитися з електрокросовером та відчути його інноваційність під час тест-драйву.   

Сучасний електричний кросовер  iEV7S виробництва JAC Motors продовжує завойовувати серця українців.  Відтепер познайомитись з новинкою ринку електромобілів Ви зможете під час четвертої міжнародної виставки електротранспорту Plug In Ukraine на стенді JAC. За словами Олександра Луценка, генерального директора компанії «Богдан-Автотрейд» (офіційного імпортера JAC в Україні) «JAC iEV7S – дуже перспективна модель, яка має всі якості для того, щоб стати найбільш популярним електромобілем в Україні».

Серед головних переваг електрокросовера виробники відзначають – великий запас ходу, гарне співвідношення ціна/якість та маневреність. JAC iEV7S – це автомобіль, який пропонує великий запас ходу за дуже привабливою ціною. Електродвигун потужністю 85 кВт з технологією рекуперативного гальмування дозволяє заощаджувати енергію і збільшувати запас ходу. На одній зарядці Ви зможете проїхати до 300 км, а якщо постійна швидкість не перевищує 60 км/год – до 350 км. При цьому максимальна швидкість, яку може розвивати електромобіль становить 130 км/год. Зарядити електромобіль на 80% можна за годину за допомогою спеціального чарджера, в той час, коли звичайна зарядка займатиме 5-8 годин. Автомобіль оснащений літієвою батареєю з системою рідинного охолодження, яка позитивно впливає на довговічність батареї. Гарантійний термін служби літієвої батареї від Samsung ємністю 39 кВт*год складає 8 років.

В умовах реальної експлуатації користувачі відзначають, що автомобіль стійко поводиться на швидкості і плавно входить в повороти. Окрім цього, до плюсів моделі JAC iEV7S також відноситься висока посадка і кліренс 20 см. 

Купити сучасний електрокросовер JAC iEV7S можна в автоцентрах дилерської мережі JAC в Україні.