ОПИС JAC J4

Седан J4 - ще одна модель бренду JAC, що вперше з’явилася на автомобільному ринку у 2014 році. JAC J4 поєднує європейську філософію дизайну і модні тенденції седанів С-класу з вимогами клієнтів. Цей технологічний, комфортний, універсальний і бездоганний автомобіль має багато простору в салоні та доволі місткий багажник!
Безмежний простір, комфорт, легість у керуванні, функціональність і якість у кожній деталі - так, J4 гідний захоплення!

Особливістю JAC J4 є підвищена система безпеки. За результатами краш-тесту C-NCAP модель отримала найвищу оцінку – 5 зірок.

1.    Форма бампера автомобіля відповідає європейським нормам захисту пішохода при фронтальному зіткненні з автомобілем. Нова форма призначена для захисту пішоходів: під час зіткнення капот автомобіля піднімається на кілька сантиметрів вгору. Завдяки цьому збільшується простір між поверхнею капота і двигуном, яке використовується в якості деформаційної зони для падаючого пішохода. Деформуючись, капот забирає частину кінетичної енергії на себе, зменшуючи, таким чином, ступінь тяжкості травми пішохода.

2.    Використання високоміцної сталі при виготовленні кузова автомобіля підвищує міцність та збільшує безпеку транспортного засобу. Сталеві високоміцні листи використовуються у 42% від всієї площі каркасу кузова, у порівнянні з 20% в інших моделях такого ж класу.

3.    Використання каркасної форми передніх сидінь водія та переднього пасажиру. Під час удару або екстреному гальмуванні, каркасна форма сидіння може ефективно зменшити рух тіла вперед, тобто має ефект «поглинання удару».  А подвійний захист передніх ременів безпеки та переднього сидіння не тільки ефективно запобігає руху тіла вперед, але також захищає тіло від пошкодження ременем безпеки.

4.    Шість подушок безпеки (у максимальній комплектації) забезпечують максимальний захист водію та пасажирам під час фронтального або бокового зіткнення.  

5.    Наявність систем активної безпеки:

- система ABS 9-го покоління від Bosch дозволяє скоротити гальмівний шлях,  зменшує знос шин, перешкоджає блокуванню коліс автомобіля при екстреному гальмуванні;

- система EBD забезпечує рівномірний розподіл гальмівного зусилля між всіма чотирма колесами автомобіля, що дозволяє значно підвищити курсову стійкість при екстреному гальмуванні і не допустити втрати контролю над автомобілем;

- TPMS - система контролю тиску і температури в шинах автомобіля, яка призначена для інформування водія про падіння тиску в шинах.