Інтер'єр N120

Кабіна JAC N120 пропонує просторе робоче місце, яке враховує всі ергономічні вимоги для забезпечення функціональності, безпеки та комфорту водія.

За рахунок регулювання рульової колонки по висоті та куту нахилу, а також завдяки тому, що водійське сидіння регулюється за кутом нахилу спинки, робоче місце швидко адаптується до зросту та статури водія.

Водійське сидіння забезпечує широкий огляд, який дозволяє постійно контролювати дорожню ситуацію навколо автомобіля, що значно знижує вірогідність потрапляння у ДТП.  

Кабіна характеризується підвищеним рівнем безпеки та комфорту завдяки збільшеній жорсткості конструкції каркасу при одночасному зменшенню її ваги. Більш жорсткий каркас та посилені двері значно зменшують ризик отримання травми в разі зіткнень. У той же час кабіну JAC N-120 зробили просторішою для розміщення 3 чоловік, також в ній можна легко помістити будь-яке обладнання та особисті речі. 

Панель приладів виконана єдиним блоком, самі прилади добре читаються і не перекриваються рульовим колесом.  Світодіодні індикатори, передбачені стандартами ISO, споживають менше електроенергії, а їх строк служби значно довше у порівнянні зі звичайними лампами.