Найменша вантажівка з модельного ряду JAC N-серії

     Малогабаритний вантажний автомобіль з вантажопідйомністю шасі 1900 кг, прекрасне рішення для логістики в умовах міста, універсальний вантажний автомобіль як для малого, так і середнього і великого бізнесу, покликаний допомогти вашій роботі і зробити будь-які транспортні завдання легкими.

     Модель оснащується рядним чотирициліндровим турбодизелем JAC HFC4DB2-1D класу Євро V з робочим об'ємом тисячі дев'ятсот дев'яносто дев'ять куб. см. Двигун відрізняється економічністю, надійністю і стабільними експлуатаційними властивостями.

     Комфортна кабіна відповідає сучасним вимогам до робочого місця водія. Усередині передбачено три місця, середнє може використовуватися як підлокітник. Ергономічне водійське сидіння регулюється в двох напрямках.

     Велику увагу приділено пасивної безпеки. Фронтальна панель виконана з високоміцної сталі, застосований посилений бампер і захисні бруси в дверях.

     На автомобілі застосовуються шини різної розмірності - 195/70 R15 на передній осі, 155R13 на задній, що дозволило зменшити вантажну висоту кузова.

 

     Переваги автомобіля JAC N-35

     Легке та зручне завантаження і розвантаження

• Низька висота рами запорука відмінного доступу до вантажу, навантаження і розвантаження товарів відбувається простіше і швидше

• Висота рами 785 мм, на 30% нижче, ніж у інших малотоннажних вантажівок, економія 20% енергії і 30%  часу для Вас

• JAC N35 має такий же ДНК як вантажівки N - серії - потужний двигун і міцне шасі

• Споряджена маса JAC N35 на 20% менше ніж в середньотоннажних вантажівок, економія палива і значно менше експлантаційні витрати.

• Загальна висота автомобіля 2035 мм забезпечує доступ до будь-якої точки навантаження або розвантаження, навіть в підземних паркінгах в місті

 

     Прекрасна маневреність і комфортне керування

Застосування новітньої системи рульового управління забезпечує радіус повороту 5,5 метра.

Передня незалежна підвіска + дискові гальма, подарують Вам відмінну продуктивність і комфортне водіння

     Безпека

Прекрасні показники пасивний безпеки, дуже міцна кабіна 4-зірки за краш-тест подушка безпеки водія. Відмінні показники актину безпеки, на 15% вище, ніж стандарти ЄС