ОПИС JAC S2

Відгуки власників про JAC S2

Інструкція з експлуатації S2

Автомобіль JAC S2 – сучасний компактний кросовер SUV сегменту зі спортивним дизайном для людей з активним стилем життя. Яскравий екстер’єр JAC S2 підкреслює індивідуальність власника автомобіля. Автомобіль JAC S2 розроблено у Дизайнерському Центрі JAC в Турині (Італія), у співпраці з місцевою провідною командою на чолі з директором з дизайну Daniele Gaglione, відомим своїм досвідом у автомобільному дизайні. Спортивний аеродинамічний дизайн кузова S2 з хромованими елементами, хижий дизайн протитуманних передніх фар з DRL-денними ходовими вогнями, що гармонійно поєднана з унікальним стилем радіторної решітки і виразними передніми фарами, жодного з автолюбителів не залишить байдужим. При першому огляді JAC S2 увагу відразу привертає динамічний незвичайний дизайн колісних дисків і "великі колеса" - 205/55R16 та кліренс у 200 мм.

1. Потужність

Удосконалений двигунун Green Jet 1,5VVT S2 є одним з 10 кращих двигунів в Китаї, на ряду з двигунами нового покоління орієнтованими на XXI століття, поєднує 16 різних передових технологій, таких як VVT,  алюмінієвий блок циліндрів з пластиковим впускним колектором, щоб підвищити експлуатаційні характеристики двигуна, економію палива і знизити рівень викидів і шуму.

Модель HFC4GB2.3D
Об`єм (CC) 1499
Макс. потужність (Hp/rpm) 112/6000
Макс. крутний момент (Nm/rpm) 146/(3500-4500)

Використовуючи передові технології, двигун 1.5L VVT одночасно збільшує потужність і економить пальне, забезпечує зниження викидів вуглекислого газу. Коробку передач можна вибирати між безступінчатим варіатором CVT для комфортного водіння і 5-ступінчастою механічною, щоб відчувати авто повністю. Варіатор (CVT) працює без будь-яких виражених ривків, на відміну від звичайної або роботизованої КПП, а технологія CVT забезпечує передачу постійних і плавних зусиль, що передає потужність без обриву.

2. Безпека

2.1. Для забезпечення безпеки водія та пасажирів JAC S2 має несучий кузов високої надійності:

- 21% використання високоміцної сталі у виробництві кузова автомобіля;
- 16% використання надміцної сталі у консрукції кузова.

2.2. Переваги гальмівної системи JAC S2 з використанням вентильованих дисків:

- система простіша в обслуговуванні;
- має високу продуктивність при повному навантаженні, забезпечення стійкого гальмівного ефекту;
- у порівнянні з барабанними гальмами, дискові гальма мають коротший гальмівний шлях;
- поліпшена вентиляція для підвищення ефективності гальмування і уникнення перегріву.

2.3. ESP (Electronic Stability Program)​ - система стабілізації курсової стійкості автомобіля

- контролює крутний момент двигуна і розподіл гальмівного зусилля незалежно, безпечно сповільнюючи автомобіль з максимальним контролем;

- не захищає водія і пасажирів при ДТП, але допомагає уникнути аварії на початку.

2.4. Передова система ABS (Anti-lock Brake System) від BOSCH (версія 9.0), що запобігає блокуванню коліс транспортного засобу при гальмуванні. Система ABS призначена запобігти блокуванню коліс при гальмуванні і зберегти керованість автомобіля. Антиблокувальна система підвищує ефективність гальмування, зменшує довжину гальмівного шляху на мокрому та слизькому покритті, забезпечує кращу маневреність та керованість при екстреному гальмуванні.

2.5. TPMS (Tire Pressure Monitoring System) - система контролю тиску в режимі реального часу контролює тиск та температуру в шинах, попереджає водія про витік повітря, що забезпечує безпеку руху.