ОПИС JAC S3 NEW

JAC S3 new - китайський позашляховик, рестайлінгова модель сімейного кросоверу 2019 г.в., що з'явилася в 2015 році на українському авторинку. В екстер'єрі компактного автомобіля змінилася повністю передня частина (бампер, фари, решітка радіатора), ззаду з'явилися нові фари і хромований молдінг між ними. Зовнішні зміни демонструють більш спортивний дизайн нового JAC S3, а вбудовані сучасні фари надають автомобілю яскравий та пронизливий вигляд.

 

1. Потужність

Під капотом S3 new 1,6-літровий бензиновий двигун GreenJet власної розробки компанії JAC Motors, 119-силовий атмосферний мотор (150 Нм крутного моменту) на пару з механічною коробкою передач або у комплекті з варіатором. Звичайні витрати пального в міському режимі разом із кондиціонером - на рівні 8,5 л/100 км та при цьому він досить економічний в змішаному циклі - споживання близько 7 л/100 км.

Ефективний 1.6 л двигун VVT

Модель HFC4GB3.3D
Об`єм (CC) 1590
Макс. потужність (Hp/rpm) 119/6000
Макс. крутний момент (Nm/rpm) 150/(3500-4500)
Потужність (Hp/L) 74.7

2. Безпека

2.1. Для забезпечення безпеки водія та пасажирів JAC S3 new має несучий кузов високої надійності:

- 33% використання оцинкової сталі у виробництві кузова автомобіля;
- 46% використання надміцної сталі у конструкції кузова.

2.2. Система TPMS (Tire Pressure Monitoring System) - система контролю тиску в режимі реального часу контролює тиск та температуру в шинах, попереджає водія про витік повітря, що забезпечує безпеку руху. Контроль здійснюється за допомогою інформаційного дисплея на передній панелі автомобіля.

2.3. Система HSA - система контролю підйому вгору. Система включається автоматично, коли авто піднімається на схил від 3% або більше та діє, щоб утримувати автомобіль в нерухомому стані після того, як водій відпускає педаль гальма, але ще не натиснув педаль акселератора.
● Кліренс 210 мм-великий кліренс допомагає долати бездоріжжя на дорогах в сільській місцевості.

2.4. Операції з функцією "інтелектуального керування":

- система автоматичного керування фарами вмикає та вимикає зовнішнє освітлення при зміні освітлення навколишнього середовища;

- система follow me home (”проводи мене додому”) - після того, як автомобіль буде зачинено та заблоковано, 15 секунд огні автомобіля освітлюють дорогу, щоб комфортно повернутися додому.

2.5. ESP - електронна система стабілізації курсової стійкості:

● Система ESP призначена самостійно розподіляти крутний момент і гальмівне зусилля, досягнення безпечного гальмування, зберігаючи при цьому максимальний контроль.
● Система ESP не захищає водія і пасажирів в аварії, але допомагає запобігти зіткненню.

2.6. Система Parking Assistance в нових сімейних кросоверах JAC S3 new забезпечує безпечний рух на дорозі та дозволяє зручне паркування в будь-якому місці великого міста.