Інтер'єр S3 new

Сімейний кросовер Jac S3 new став більшим за розміром і внутрішнім простором, ніж можна уявити на перший погляд!

В просторому салоні відразу звертає на себе увагу якісне шкіряне оздоблення передньої панелі з контрастною червоною відстрочкою, що підкреслює спортивний стиль дизайну інтер’єру та передніх сидінь з боковою підтримкою для водія і пасажира. По середені панелі, на відміну від попередньої моделі, розміщено кольоровий інформаційний 8-дюймовий дисплей. Комфорту водію додає багатофункціональне кермо з управлінням аудіо системою,  Bluetooth-гарнітурою, круїз-контролем та бортовим комп’ютером.

Європейської вишуканості надає конфігурація та якість шкіряного оздоблення сидінь і дверей автомобіля в стилі вуглецевого волокна, а також зручна конструкція дверної панелі та приємні на дотик м'які матеріали ручки.

Великий об’єм багажника (600 л при умові завантаження «під дах») вмістить габаритний багаж, чемодани всієї сім'ї під час подорожі або великі пакунки. А при складанні другому ряду сидінь 40/60 корисний об'єм простору збільшиться до 1340 літрів. При цьому під полом багажника криється ще і ніша з повноцінним запасним колесом.

Високоефективна система автоматичного кондиціонування повітря містить панель керування кондиціонером та цифровий інформаційний дисплей. А в підлокітнику для зручності вбудована система очищення повітря в салоні.