Sunrayнадійний партнер, на підтримку якого Ви завжди можете розраховувати.

  • Цільнометалевий фургон для безпечного перевезення вантажу
  • Безпечний для довкілля – відповідає екологічному стандарту Євро 5
  • Пропонує різноманітні варіанти для переобладнання
  • Має гарний дизайн в стилі Вашого міста
  • Відповідає стандартам безпеки

Великий простір для всіх ваших потреб

Sunray – експерт у вирішенні різноманітних завдань.
Спроектований на базі гібридного шасі, кузов Sunray має три види колісної бази: коротку, довгу із звисом та довгу із подовженим звисом. Окрім цього, фургон пропонується в конфігурації із різною висотою кузова: низькою, середньою та високою.
Пропонуючи різноманіття стилів кузова та висоти даху, Sunray легко адаптується до Ваших вимог. З варіацією кількості місць від 1 до 18, об’ємом вантажного простору від 7,5 м3 до 12 м3 і оптимальною вантажопідйомністю, Sunray готовий до практично будь-якого транспортного виклику.

Конфігурація, орієнтована на людину.

Sunray – це автомобіль, який піклується про водія та пасажирів. Конфігурація, орієнтована на людину, включає в себе інтегрований важіль перемикання передач та систему сидінь, що побудовані із врахуванням всіх ергономічних вимог. За допомогою передньої і задньої незалежної системи кондиціонування Ви будете відчувати себе комфортно при будь-яких зовнішніх погодних умовах.

 

Тривимірна безпека

Високоміцна конструкція кузова, ABS + EBD від BOSCH 8.0, X-подібна система гальмування, вигнуте тримірне зовнішнє дзеркало заднього виду без сліпих зон, антибликове внутрішнє дзеркало заднього виду гарантують безпечне керування в найбільш непередбачуваних ситуаціях.

 

Ідеальна потужність

Sunray оснащується 1.9-літровим CTI дизельним двигуном, високоефективним 2.7-літровим CTI дизельним двигуном, 2.0T + бензиновим двигуном та іншими варіантами живлення. У поєднанні з технологією Common rail та EFI, двигуни характеризуються високою надійністю та простотою в обслуговуванні.

 

Високоміцний кузов

Завдяки конструкції несучої рами високої жорсткості, високоміцній сталі та стереоскопічній композитній структурі кузов Sunray здатен витримувати високі навантаження і протистояти скручуванню.

 

Реверсивний радар

Реверсивний радар допомагає визначити відстань між Вашим автомобілем та перешкодами позаду, що значно полегшує паркування.