Запчастини

Великий вибір автозапчастин Jac

Легкові та середньотонажні вантажні автомобілі китайського виробника JAC Motors відрізняються гарною маневреністю, високою потужністю і достатнім рівнем комфорту. Економічність вантажівок обумовлює високу рентабельність, тому авто активно використовують для різних вантажоперевезень. 

Автомобілі JAC найбільше покупаються українськими споживачами останні роки та зарекомендували себе як надійні міські автомобілі. Тому попит на оригінальні запчастини бренду JAC для легкових та вантажних автомобілів постійно зростає. При сервісному обслуговуванні та ремонті слід застосовувати тільки якісні запчастини на автомобілі JAC, оскільки від цього залежить довговічність експлуатації транспортного засобу.

ТОВ «ДЖАК УКРАЇНА» пропонує вигідно купити запчастини на легкові та вантажні автомобілі китайського бренду JAC, представлені широким асортиментом, що дозволяє легко вибрати найнеобхідніші, а саме:

  1. Витратні матеріали для регламентного ТО.
  2. Елементи підвіски та ходової системи.

  3. Кузовні елементи.

  4. Деталі екстер’єра та інтер’єра.

  5. Елементи освітлення та електросистеми.

  6. Деталі двигуна, трансмісії, кермової системи тощо.

У каталозі запчастин офіційних дилерських сервісних центрів можна знайти всі доступні автозапчастини для легкових та вантажних автомобілів JAC. Більшість необхідних запчастин на легкові та вантажні автомобілі Jac є в наявності, тому після оформлення замовлення в стислі терміни пересилаються за місцем призначення. Доставка здійснюється в будь-який регіон України.

Замовити запчастини оптом та в роздріб можна у Відділі післяпродажного обслуговування ТОВ "ДЖАК УКРАЇНА" : (044) 277-73-37.

Купуючи запчастини в офіційних центрах, Ви отримуєте надійність і якість за прийнятною ціною.