Categories
Новини

JAC ЗБІЛЬШИВ ПРОДАЖІ КОМЕРЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ У ТРАВНІ 2020

На фоні стагнуючого українського ринку комерційної техніки у травні бренд JAC розділив топ-5 лідерів з продажів комерційного транспорту. ТОВ «Богдан-Автотрейд» реалізував партію вантажних автомобілів з дворядними кабінами JAC N56 Double Cab і завдяки цьому бренд JAC опинився на 4 місці. Саме своєчасне виконання замовлення для одеської ремонтної компанії забезпечило стрімкий ривок вперед у продажі комерційної техніки JAC в травні.

Основними перевагами популярної вантажівки JAC N56 Double Cab є:

Вантажівка N56 – єдина модель з трьох в лінійці N-серії, яка може одночасно оснащуватися автономним обігрівачем (Webasto) та кондиціонером.

Збільшена здвоєна комфортабельна кабіна відрізняється відмінною вібро-, шумо- і теплоізоляцією. Піднімається кабіна дуже легко і надійно фіксується в верхньому положенні. Посадку в кабіну полегшує низько розташована підніжка, поручень на передній стійці і звичайно ж широкі двері.

Шасі має підвищений запас міцності, так як задній міст розрахований на 4 т, а передній на 2,4 т. Таким чином виходить резерв у 800 кг.

Турбодизельний двигун стандарту Євро 5 робочого об’єму 2,74 л, потужністю 155 л.с., максимальний крутний момент 355 Нм досягається в широкому діапазоні оборотів: від 1800 до 2600 на хвилину. Коробка передач – механічна, 6-ступінчаста. Середні витрати пального – 10-12 л на 100 км.

Паливний фільтр-сепаратор має підігрів. Паливний бак на 100 літрів виготовлено з композитних матеріалів, також з підігрівом.

У комплекті фірмові ключі-розкладачки з пультом управління та центральним замком.

Невеликий по габаритах і маневрений JAC N56 Double Cab буде задовольняти широкий спектр потреб малого та середнього бізнесу: перевезення різного роду вантажів, доставка товарів по магазинах, виконання поточних робіт у міському комунальному господарстві тощо. В першу чергу ця компактна вантажівка адаптована для міських умов, однак при необхідності буде корисний і на заміському бездоріжжі.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит