Categories
Новини

КОМПАНІЇ JAC MOTORS І JAC UKRAINE ПРОВЕЛИ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Нещодавно останні призи від виробника JAC MOTORS були доставлені переможцям акції «Join And Cherish», які отримали з Китаю моделі автомобілів – точні копії компактних кросоверів JAC S2. Акцію «Join And Cherish» проводили JAC MOTORS разом з дистриб’ютором «ДЖАК УКРАЇНА» з 25 липня по 8 серпня 2020 року серед власників автомобілів JAC та пі дписників JAC UKRAINE у соцмережах.

Головний приз, смарт-годинник Huawei, від JAC MOTORS наприкінці серпня було вручено одеситці Дарині Сосновіковій, що декілька років успішно експлуатує JAC S3 ще з фірмовою «зіркою» на решітці радіатора. Дарина вже чекає появи нової інноваційної моделі JAC S4, щоб оновити свій автопарк.

Серед власників автомобілів JAC – учасників акції «Join And Cherish» дистриб’ютором JAC UKRAINE теж були визначені переможці, які отримали цінні призи – відеореєстратори бренду Gelius для безпеки на дорозі та смартфон Huawei для найкращих фото з улюбленим кросовером JAC.

Головний приз, смартфон Huawei, від JAC UKRAINE отримала власниця кросоверу JAC S2 – Інна Трет’якова з Херсонщини. Компактний кросовер JAC S2 допомагає своїй власниці у роботі, вправно долаючи значні відстані та вітчизняне бездоріжжя.

Нагадуємо, що незабаром в автосалонах JAC UKRAINE з’явиться новий інноваційний JAC S4 у двох комплектаціях Luxury та Smart, в тому числі в нових кольорах Black Roof – кольоровим кузовом і чорним дахом. Слідкуйте за новинами та дізнавайтеся першими про середньорозмірний кросовер JAC S4.

JAC UKRAINE – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена в крупних регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів JAC на рівні кращих європейських і світових стандартів.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит