Categories
Новини

ПАНДА ДЖЕК СТАЛА СИМВОЛОМ БРЕНДУ JAC В УКРАЇНІ

Відносно молодий автомобільний бренд JAC в Україні з цього року має свій символ – стильну панду Джека, що є власником бізнесу та нещодавно придбав для сім’ї два автомобіля JAC.

Вибір випав саме на панду в якості символу автомобільного бренду не випадково, бо виробником кросоверів, що стали швидко популярними в Україні, є китайська компанія JAC Motors, яка одним з напрямків свого стратегічного майбутнього розвитку обрала розробку та серійне виробництво екологічного легкового транспорту. Отже панда не тільки є символом китайської культури, а й емблемою Всесвітнього фонду захисту дикої природи, що позитивно сприятиме на сприймання іміджу бренду серед споживачів в Україні.

До модельного ряду екологічного транспорту компанії JAC Motors відносяться седан JAC iEV5, кросовери JAC IEV6 та JAC IEV7, які були представлені на Пекинському автосалоні.

Габаритна довжина моделі JAC iEV5 – 4590 мм, ширина – 1765 мм, висота – 1490 мм, колісна база – 2710 мм. JAC iEV 5 оснащений 150-потужним електричним мотором і літій-іонною акумуляторною батареєю (в підлозі під задніми сидіннями). Максимальна швидкість електрокара обмежена на позначці 150 км / ч. За заявою виробника, час заряду батареї до 80% ємності від станції швидкої зарядки – 1 година 30 хвилин. Базова версія седану оснащується акумулятором ємністю 47 кВт/год. У такій комплектації запас ходу седана становить 330 км. Старша версія укомплектована батареєю на 60 кВт/год. У компанії заявляють, що з такою батарей електрокар зможе проїхати на одному заряді до 500 км.

Шосте покоління технологій накопичилося протягом дев’яти років, створюючи перший у Китаї високопродуктивний електричний позашляховик. Компактний електричний кросове JAC IEV6 виготовлений у стандартній для цієї лінії блакитно-білій кольоровій гамі. Діапазон руху на всеосяжних дорожніх умовах досягає 251 км, за умови багаторазового заряджання, з постійною швидкістю 60 км/год, в економному режимі діапазон руху може досягати 300 км на одному заряді батареї. Потужність двигуна – 85 кВт, 270 Н • м крутного моменту, що дає більше енергії. Водії можуть бути впевнені при виборі цього електричного транспортного засобу, що розганяється до 50 км / год всього за 3,9 с, що робить водіння задоволенням. Перевагою електромобіля JAC IEV6 є висока динамічна продуктивність і витривалість при низькій температурі, здатність ефективно працювати навіть при температурах нижче -20 ℃.

Новий електричний кросовер JAC IEV7 оснащений провідною в світі тривимірною літієвою батареєю SAMSUNG. Технологія рідкого охолодження забезпечує безпеку акумулятора. Діапазон руху на одному заряді – 300 км. Час розгону до 50 км / год становить 4 секунди, що добре підходить для водіння у міських умовах. Дизайн корпусу електромобіля виготовлено згідно вимог п’ятизіркової безпеки для забезпечення захисту пасажирів. Конструкція кузова автомобіля виконана з високоміцного листового металевого матеріалу. Сучасний електродвигун має переваги невеликого об’єму, легкої ваги, надійної роботи, високої потужності та гарної регуляції швидкості, а також гарантованої якості та відмінної економічної ефективності.

Для заряджання акумулятора електромобілів може використовуватися електрична розетка для побутових електроприводів 200 Вт, тому не потрібно турбуватися про те, щоб працювати на низькій потужності. Енергозбереження може збільшити швидкість руху до 10%. Перші електромобілі JAC в Україні з’являться не раніше 2019 року.

Нагадуємо, що ТОВ «Богдан-Автотрейд» – дистриб′юторська компанія бренду JAC в Україні, яка продовжує нарощувати об’єми продажів автомобілів JAC S2, S3 та J4 у 2018 році в порівнянні з минулим роком. Особливо популярним став новий компактний кросовер JAC S2, який високо оцінили українські автолюбителі та представники профільних ЗМІ.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит