Categories
Новини

ВИЗНАЧЕНІ НАЙКРАЩІ МЕНЕДЖЕРИ ДИЛЕРСЬКОЇ МЕРЕЖІ БРЕНДУ JAC У 2017 РОЦІ

Днями відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу для менеджерів дилерської мережі ТОВ «Богдан-Автотрейд», що проходив протягом чотирьох місяців, з 1 липня по 31 жовтня 2017 року.

За результатами рейтингів продажів за цей період визначилися явні 2 лідери у номінаціях «Кращий менеджер з продажів сервісних послуг для автомобілів бренду JAC» – Олександра Бодрова (ТОВ «Богдан-Авто Запоріжжя) та «Кращий менеджер з продажів автомобілів бренду JAC» – Роман Хом’як (ТОВ «Богдан-Авто Київ»). Менеджери за свої досягнення отримали цінні призи – мобільні телефони Xiaomi Redmi 4X, сертифікати та привітання від керівництва ТОВ «Богдан-Автотрейд» та ТОВ «Богдан-Авто Холдинг».

«Клієнти бренду JAC заслуговують на якісне сервісне обслуговування та увагу менеджерів під час проведення тест-драйвів та купівлі автомобілів. Наші переможці довели, що тільки завдяки сумлінному відношенню до своєї роботи можна отримати бажаний результат. І дистриб’юторська компанія буде і надалі заохочувати менеджерів до підвищення якості послуг в усіх автосалонах дилерської мережі бренду JAC. Особливу подяку виражаємо керівництву мережі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг» у проведенні конкурсу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю» – привітав переможців Генерального директора ТОВ «Богдан-Автотрейд» Олександр Луценко.

«Мені дуже приємно, що переможцями виявилися менеджери мережі «Богдан-Авто Холдинг». Бренд JAC стає все більш популярним серед клієнтів мережі ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» і ми будемо й надалі проводити роботу щодо підвищення якості обслуговування клієнтів в усіх автосалонах та запрошуємо автовласників до активної участі в акціях, які проводяться в автосалонах мережі по всій Україні. А власників автомобілів JAC чекаємо в центрах автосервісу для регулярного технічного обслуговування» – наголосив Генеральний директор ТОВ «Богдан-Авто Холдинг» Максим Хом’як.

Нагадаємо, що легкові автомобілі бренду JAC вперше з’явилися на українському автомобільному ринку у 2012 році, реалізацією яких займається дилерська мережа ексклюзивної дистриб’юторської компанії ТОВ “Богдан – Автотрейд”.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит