Categories
Новини

Volkswagen Group China планує збільшити інвестиції у спільне підприємство з JAC Motors

Компанія Volkswagen Group China повідомила про намір збільшити інвестиції у своє спільне підприємство (далі СП) Anhui Jianghuai Automobile (JAC Motors), яке контролюється мажоритарним пакетом акцій. Таке рішення було прийнято тому, що німецький автовиробник має намір розширити свій бізнес на найбільшому автомобільному ринку світу.

Volkswagen і JAC Motors планують збільшити статутний капітал спільного підприємства з $1,03 млрд до $1,94 млрд. Близько $220 млн надійде від JAC MOTORS, а решта $680 млн інвестує Volkswagen, таким чином не змінюючи розподілу долі своїх акцій розміром у 25% та 75% відповідно в СП.

Дане повідомлення про збільшення інвестицій з’явилося після звинувачень Human Rights Watch (HRW) у порушенні прав людини щодо виробників автомобілів у Китаї, зокрема Tesla, Volkswagen, BYD, Toyota та General Motors. У звіті, опублікованому HRW у лютому 2024, неурядова організація висловила стурбованість щодо умов виробництва алюмінію у провінції Сіньцзянь (північно-західний Китай).

Збільшуючи долю у спільному підприємстві Volkswagen Group посилює позиції бренду JAC і Volkswagen у Китаї. Слід відмітити, що співпраця цих двох автомобільних гігантів із заходу та сходу розпочалася ще у 2017 році, коли Volkswagen підписав угоду з JAC Motors, за якою обидві компанії забезпечили рівну частку у виробництві переважно електромобілів. У грудні 2020 року Volkswagen China придбав додатково 25% спільного підприємства, довівши загальну частку власності до 75%. Спільне підприємство з JAC Motors розташоване в Хефеї, столиці провінції Аньхой, а загалом Volkswagen Group China має 33 заводи в різних регіонах країни.

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua А якщо ви хочете дізнатися більше про автомобілі JAC, звертайтеся за телефоном +38 (073) 268-78-36, завітайте на офіційний веб-сайт https://jac.ua/, або приходьте у найближчий дилерський центр JAC у вашому місті!

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит