Автосалони мережі JAC працюють у стандартному та он-лайн режимі

Дистриб’юторська компанія ТОВ «Богдан-Автотрейд» повідомляє про продовження роботи автосалонів дилерської мережі JAC в Україні. Представники дилерських центрів дотримуються всіх вимог щодо дезінфекції, надають клієнтам одноразові засоби індивідуального захисту під час проведення індивідуальних тест-драйвів або відвідування автосалонів.

З нашого боку одним із основних завдань є забезпечення захисту клієнтів під час карантину та задоволення потреб споживачів при купівлі власного транспортного засобу або відвідування СТО. Для реалізації цього проводиться всі поверхні всередині автомобіля проходять дезінфекцію, включаючи дверні ручки, кермо тощо.

Для забезпечення пришвидшеної форми купівлі-продажу нового автомобіля JAC дилери мережі JAC Ukraine пропонують послуги он-лайн продажу автомобілів «Швидкий старт з JAC»:

1. Онлайн-консультації та консультації в телефонному:

  • режимі менеджерів з продажу автомобілів – (044) 277-73-93;
  • фахівців із запасних частин - (044) 277-73-37, (095) 572-89-83;
  • фінансових консультантів та фахівців із страхування за програмами JAC Finance – (093) 170-57-40.

2. Проведення тест-драйвів на виїзд. Якщо Ви хочете переконатися у надійності автомобіля JAC та бути впевненим у власному виборі, то менеджери організують індивідуальний тест-драйв неподалік від Вашого місця проживання. Запишіться на тест-драйв та залиште повідомлення – індивідуальний тест-драйв і вкажіть назву район міста.

3. Он-лайн покупка автомобіля. Обирайте потрібну модель автомобіля JAC, надсилайте необхідні документи для оформлення автомобіля (копія паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків) на електронну пошту менеджеру (roman.homyak@bogdan-auto.kiev.ua), оплачуйте он-лайн за рахунком, який пришлють менеджери на вашу електронну пошту, та отримуйте необхідний пакет документів для реєстраціі автомобіля.

4. Допомога у дистанційній реєстрації нового транспортного засобу у Сервісному центрі МВС України.

Для реєстрації нового автомобіля необхідно підготувати наступні документи:

  • заява власника і згода на обробку персональних даних;
  • копія паспорта (із зазначенням місця реєстрації);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • документ, що підтверджує правомірність придбання транспортного засобу;
  • документ, в якому вказана вартість транспортного засобу; документ про відповідність конструкції транспортного засобу встановленим вимогам безпеки дорожнього руху.                   

5. Он-лайн запис на обслуговування у сервісному центрі. Запишіться через он-лайн форму або за телефоном на сервіс у найближчого дилера Вашого міста чи партнерів «Богдан-Автотрейд».

Обирайте автомобілі JAC за найкращими цінами за програмою «Швидкий старт з JAC»! Бажаємо міцного здоров’я та вдалих покупок!