Лови знижку на JAC IEV7S у вересні

Враховуючи високий попит на електромобіль JAC в минулому місяці та на прохання клієнтів, дистриб’юторська компанія ТОВ «ДЖАК УКРАЇНА» продовжує термін акції - знижку 115 000 грн. на JAC IEV7S до кінця вересня 2020 року. 

Нагадуємо, що у виробництві сучасного електромобіля JAC IEV7S компанія JAC MOTORS використовує німецькі стандарти якості концерну Volkswagen. Завдяки літієвому акумулятору SAMSUNG електрокросовер JAC має запас ходу до 300 км, а потужність його дозволяє стартувати 0-50 км/год за 4,5 сек. Використання новітньої технології рідинного охолодження акумулятора в JAC IEV7S призначене для підтримання оптимального теплового стану акумулятора автомобіля, що гарантує безпеку водія та пасажирів. 

JAC UKRAINE - офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена в крупних регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів JAC на рівні кращих європейських і світових стандартів.