Хто не встиг на знижку, той ще встигне! Сезон знижок продовжується!

ТОВ "ДЖАК Україна" вже радує своїх клієнтів новими моделями! Фантастичні JAC J7 та JAC JS2 вже чекають на знайомство з Вами!

А якщо Ви захочете поїхати від нас на новенькому авто - то ми подаруємо Вам знижку до 33 тисяч гривень!!!

Отож, на Вас вже чекають:

Довгоочікуваний JAC J7  - перший ліфтбек від JAC MOTORS на українському ринку. Дизайн автомобіля створила інтернаціональна команда стилістів на чолі із славетним італійським дизайнером Даніелем Гальйоне – генеральним директором JAC Italy Design Center. JAC J7 є результатом унікальної колаборації двох автомобільних корпорацій – JAC Motors і Volkswagen Group, ліфтбек поєднує в собі азійську технологічність, італійську красу та німецькі стандарти якості. JAC J7 можна придбати з вигодою до 33 125 грн.

Оновлений та модернізований JAC JS2. Змін зазнало практично все!. Екстер’єр тепер виглядає більш яскраво та спортивно. Інтер’єру додали м’які вставки для підвищення комфорту під час драйву. До системи мультимедіа JAC JS2 інтегровані Apple Carplay та Android Auto. JAC JS2 доступний зі знижкою 22 375 грн.

 

А ще новина для тих, хто давно придивляється до нашого пікапа! Ми подовжили термін дії супернизьких цін на JAC T8 до 31.07.  Ваша вигода при покупці - цілих 28 750 грн!

Для придбання автомобіля звертайтесь до найближчого дилерського центру JAC, заходьте на сайт https://jac.ua, або телефонуйте (044) 277-73-93. Поспішайте, кількість акційних автомобілів обмежена!

Спеціальні ціни діятимуть з 01.07.2021 по 31.07.2021.