Categories
Новини

JAC Group четвертий рік поспіль входить до 50 найкращих глобальних брендів Китаю за версією BrandZ

20 червня компанія Google і всесвітньо відоме консалтингове агентство Kantar опублікували список і звіт під назвою «2024 Kantar BrandZ Top 50 Chinese Global Brand Builders» , оприлюднивши 2024 найкращих китайських брендів, які включають у себе як вже давно відомі у світі бренди, так і ті, що тільки виходять на міжнародну арену. JAC посідає 31 місце серед всесвітньовідомих брендів Китаю та 6 місце серед китайських автомобільних брендів.
Це четвертий рік поспіль, коли JAC увійшов до цього авторитетного списку після свого дебюту у 2021 році, демонструючи безперервний і потужний імпульс зростання бренду.
2024 Kantar BrandZ Top 50 Chinese Global Brand Builders
«Kantar BrandZ Top 50 Chinese Global Brand Builders» — це глобальний довідковий перелік, що охоплює 11 ринків і 15 категорій. Він надає повне розуміння ефективності провідних світових брендів Китаю на міжнародному ринку та об’єктивно представляє привабливість брендів в очах світових споживачів.
привабливість брендів в очах світових споживачів
У звіті підкреслюється, що вихід на міжнародні ринки для  китайських підприємств перетворився з «можливості» на «необхідність». Товари з маркуванням «Зроблено в Китаї» поступово стають вибором дедалі більшої кількості споживачів по всьому світу.
Незважаючи на уповільнення глобальної економіки, загальна фінансова потужність 50 найкращих китайських брендів цього року значно зросла, досягнувши рекордного рівня в 17% у міжнародному рейтингу світових компаній в порівнянні з минулим роком, демонструючи життєздатність китайських брендів на світовому ринку.
Як бренд в автомобільній категорії, JAC був відзначений у списку чотири роки поспіль. Цьогорічний рейтинг також підтверджує яскраві досягнення JAC і зростаючий потенціал бренду на світовому ринку.
Стратегія глобалізації компанії є однією з ключових причин, чому JAC багато років перебуває в списку BrandZ.
JAC Group завжди дотримується ринкової орієнтації та активно просуває глобальну маркетингову стратегію, в результаті чого  група компаній JAC створила ряд дочірніх і спільних підприємств за кордоном, а також 19 закордонних заводів велико-вузлового збирання автомобілів.
На сьогоднішній день загальна кількість користувачів автомобілів JAC Group у всьому світі перевищила 10 мільйонів, у тому числі більше одного мільйона користувачів за кордоном, а її продукція експортується в більш ніж 130 країн і регіонів по всьому світу.
яскраві досягнення JAC і зростаючий потенціал бренду на світовому ринку
У майбутньому JAC Group продовжить фокусуватися на ключових ринках та дистриб’юторах, розробляючи для них спеціальні продукти.
Крім того, JAC Group продовжить збільшувати інвестиції у новітні розробки, що сприятиме глобалізації бренду. Це ще більше зміцнить його позиції на світовому ринку та сприятиме зростанню китайських автомобільних брендів.
Щоб не пропустити останні новини про автомобілі JAC заходьте на офіційний вебсайт дистриб’ютора JAC в Україні  https://jac.ua/, а також на офіційну в Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит