Categories
Новини

АКЦІЯ ЛЮТОГО “JAC З ТУРБОТОЮ ПРО ВАС”

Виробник Jac Motors розробляє надійні легкові автомобілі JAC з системами захисту нового покоління для водіїв та пішоходів: енергопоглинаючі бампери і балки передніх бамперів з великими зонами зминання, розроблені з урахуванням європейських правил захисту пішоходів другого ступеня, що забезпечують максимальний захист пасажирів і пішоходів; з’явилися додаткові подушки безпеки у всіх комплектаціях; у автомобілів останнього покоління наявні системи безпеки ABS, EBD, ESC(ESP), HBA, HAC.

А на додаток до безпечного автомобіля, JAC Ukraine хоче потурбуватися про безпеку стану і здоров’я самого водія. Тому протягом лютого 2020 року JAC Ukraine і компанія ТОВ «Богдан-Автотрейд» проводить акцію “JAC з турботою про Вас” для майбутніх власників легкових автомобілів JAC, в якій кожен, хто пройде тест-драйв легкових автомобілів JAC може виграти один з цінних подарунків ТМ Gelius: відеореєстратори, смарт-годинники, power bank 10000 mAh, флеш-накопичувачі 32 Гб.

Для участі в Акції з 1 по 29 лютого 2020 року потенційний Учасник Акції повинен пройти тест-драйв будь-якого з легкових автомобілів ТМ JAC (JAC S2, S3, S3new, J4, iEV7S, pick-up T8) в офіційних дилерських центрах ТОВ «Богдан-Автотрейд», надати свої персональні дані шляхом заповнення та підписання Форми проходження тест-драйву у дилерському центрі.

Визначення Переможців та розподіл цінних подарунків відбудетьсяється рандомно після закінчення дії Акції, а саме 2 березня 2020 року за допомогою електронного сервису random.org. Оголошення Переможців відбувається на сайті jac.ua. (в розділі Новини) та офіційній сторінці JAC Ukraine в Фейсбук https://www.facebook.com/JACUkraine/

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит