Categories
Новини

Сімейство комерційних автомобілей JAC Sunray

JAC Sunray Сьогодні комерційні транспортні засоби стали як ніколи актуальними для українського бізнесу. У цьому сегменті компанія JAC Україна пропонує звернути увагу на JAC Sunray.
JAC Sunray вантажний фургонСімейство комерційних автомобілей JAC Sunray включає пасажирський та вантажний фургон з широкою можливістю для переобладнання для потреб будь-якого бізнесу чи спеціального транспорту.
JAC Sunray пасажирський фургон  
Sunray має виразний дизайн фронтальної частиниЩо ж такого розробили для нас туринські дизайнери? По-перше, сімейство фургонів Sunray має виразний дизайн фронтальної частини, яка характеризується ультра-низьким коефіцієнтом опору  та відображає динамічний зовнішній вигляд фургона. По-друге, Бічні вікна мають особливу форму, яка знижує опір та шум вітру, а також забезпечують широкий огляд.
фари головного світла JAC Sunray стилізовані під око орлаА серед функціональних особливостей дизайну вирізняються фари головного світла стилізовані під «око орла». Така форма фокусує світло таким чином, щоб забезпечити чудову видимість автомобіля в нічний час за будь-яких погодних умов. При цьому, вони потребують простого та недорого технічного обслуговування. Крім того, всі фургони обладнані реверсивним пакувальним радаром, що допомагає визначити відстань між вашим автомобілем та перешкодою позаду, що значно полегшує паркування. Все це довершується максимально місткою та безпечною конструкцією самого фургону, адже понад 40% кузова виготовлено із високоміцної сталі.
концепція функціонального дизайну JAC Sunray
Таким чином, італійський дизайнерський центр зміг створити не тільки зовнішньо привабливий автомобіль, але й реалізував концепцію функціонального дизайну, згідно з яким кожна деталь повинна вдосконалювати технічні параметри автомобіля.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит