Categories
Новини

“БОГДАН-АВТОТРЕЙД” РОЗВИВАЄ ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ!

ТОВ «Богдан Автотрейд», офіційний імпортер та дистриб’ютор легкових та вантажних автомобілів JAC продовжує розвиток дилерської мережі. Компанія JAC Motors докладає чимало зусиль для покращення якості автомобілів JAC, досліджуючи та впроваджуючи новітні технології та підвищуючи вимоги до авто власного виробництва. Так само вимоги підвищуються і до якості дилерської мережі.

Офіційний імпортер дотримується політики JAC Motors з розвитку дилерської мережі та запрошує до співпраці компанії, які мають досвід з продажу автомобілів та готові відповідати вимогам JAC Motors до офіційного дилера. Перш за все ТОВ «Богдан Автотрейд» зацікавлені у пошуку партнерів у таких містах: Львів, Житомир, Вінниця, Черкаси, Миколаїв, Дніпро, Одеса, Суми та Харків.

Бренд JAC з’явився на українському ринку не так давно, але вже встиг знайти своїх прихильників завдяки високій якості автомобілів, чудовому оснащенню та невисокій ціні. На сьогодні лінійка автомобілів JAC в Україні представлена трьома кросоверами (JAC S2, JAC S3 та новий S3), седаном JAC J4, електрокросовером JAC iEV7S, а також середньотонажними вантажівками. А вже у наступному році очікується ще 3 моделі кросоверів, пікап, та комерційні вантажні та пасажирські фургони.

Бажаємо успіхів у Ваших справах!

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит