Categories
Новини

Концепт-кар DE-FINE від JAC Group отримав нагороду Red Dot Award 2024

Red Dot Award 2024

Влітку цього року пройшов один з найбільших у світі конкурсів дизайну Red Dot Award 2024.

В рамках цього глобального заходу, переможців конкурсу відмічають знаком  Red Dot Label, який є одним із найбільш затребуваних знаків якості відмінного дизайну.

Щоб професійно оцінити різноманітну продукцію учасників конкурсу у кожній з галузей, Red Dot Design Award поділяється на три номінації. Змагання з кожної з цих номінацій проводяться один раз на рік.

концепт-кар DE-FINE від компанії JAC Group

Цього року, серед переможців у номінації Design Concept Award опинився щойно представлений на квітневому Пекінському автосалоні, концепт-кар DE-FINE від компанії JAC Group. Дизайн цього автомобіля дійсно є неординарним, тому і привернув увагу багатьох експертів у сфері дизайну.

До речі, премія Red Dot Award є всесвітньо визнаною нагородою промислового дизайну, яка є настільки ж значимою, як і нагорода «Оскар» у світі кінематографа.

Будучи однією з трьох найавторитетніших дизайнерських нагород у світі, на участь у конкурсі щороку подається понад 10 000 заявок із більше ніж 60 країн. Нагорода спрямована на відкриття та визнання нових концепцій дизайну та результатів інновацій.

Отримання Red Dot Label означає, що продукт має авторитетне міжнародне визнання як за дизайном, так і за якістю.

концепт-кар DE-FINE

JAC Group створила свій новенький концепт-кар DE-FINE в стилі «Інтерсталлер», що втілює дух безперервних інновацій, досліджень і прориву.

В інтер’єрі концепт-кару JAC GROUP відобразила бачення інтелектуальної кабіни, яка базується на операційній системі Harmony OS.

Інтер’єр автомобіля отримав назву «Skyline», родзинкою якого є панорамний горизонтальний екран, який по-суті і є панеллю центрального керування.

Серед унікальних функцій центральної панелі керування можна виділити функції освітлення, звукових ефектів, ароматів, голосової взаємодії тощо.

Концепт-кар також може похвалитися чотирма основними технологічними новинками

Концепт-кар також може похвалитися чотирма основними технологічними новинками: високоефективною інтелектуальною архітектурою, інтелектуальним шасі, що забезпечує міждоменне інтегрування, інтелектуальною кабіною з панорамним екраном та вдосконаленою системою допомоги водієві.

З моменту свого дебюту на Пекінському міжнародному автосалоні 2024 року концепт-кар продовжує привертати до себе дедалі більшу увагу автолюбителів, експертів у сфері інновацій та дизайну.

Слідкуйте за останніми новинами бренду JAC на офіційній веб-сторінці ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” https://jac.ua/ та на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua.

З питань технічних характеристик комерційних та легкових автомобілів JAC, їх комплектацій, цін та наявності в дилерських центрах України, звертайтеся за телефоном: + 38 (073) 268-78-36.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит