Categories
Новини

Продовження ексклюзивного дистриб’юторського контракту JAC Україна

ексклюзивний дистриб’юторський контракт

Компанія «Джак Україна» у січні 2024 року продовжила ексклюзивний дистриб’юторський контракт з заводом-виробником Jianghuai Automobile Co Ltd.  Компанія Jianghuai Automobile Co Ltd, більше відома як JAC Motors, була заснована ще в далекому 1964 році і спеціалізувалася на випуску комерційних авто.

JAC поступово ставав відомим брендом у Китаї, але справжня історія успіху бренду JAC Motors почалася після підписання інвестиційної угоди про стратегічне співробітництво з німецьким брендом Volkswagen і передачі німецьких технологій для виробництва комерційних та легкових автомобілів JAC.

На сьогодні JAC Motors експортує свої легкові та комерційні автомобілі в понад 100 країн світу

На сьогодні JAC Motors експортує свої легкові та комерційні автомобілі в понад 100 країн світу. В Бразилії JAC займає перше місце серед китайських автомобільних брендів і друге місце серед імпортних брендів. Наразі JAC Motors має понад 500 дилерських центрів і 14 заводів у більш ніж 50 країнах світу.

на автомобільному заводі корпорації Богдан в Черкасах виготовлялися автомобілі JAC

Історія бренду JAC в Україні бере свій початок з 2012 року, коли компанія “ДЖАК УКРАЇНА” підписала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з китайським автомобільним концерном China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC).

Ця угода відкрила шлях до українського виробництва автомобілів, адже у 2013-2014 роках на автомобільному заводі корпорації “Богдан” в Черкасах виготовлялися автомобілі JAC з локалізацією понад 51%.

Виробничий цикл включав зварювання кузовних панелей, ґрунтування і фарбування, збирання з використанням комплектуючих понад 30 українських постачальників.

всеукраїнська презентація автомобілів JAC українського виробництва

У 2013 році в Києві пройшла перша всеукраїнська презентація автомобілів JAC українського виробництва: J2 (компактний міський хетчбек), J3 (компактний седан), J5 (седан класу C-High), J6 (сімейний MPV) і S5 (кросовер).

суперкомпактний кросовер JAC S2

У 2014 році у зв’язку з реструктуризацією компанії JAC Motors, виробництво автомобілів JAC в Україні припинили, натомість презентували нову модель китайського виробництва – передньопривідний кросовер JAC S3. З грудня 2016 року на вітчизняному автомобільному ринку вперше з’явився суперкомпактний кросовер JAC S2 виробництва JAC MOTORS, який відразу став популярним серед споживачів у своєму класі. У 2018 році відбувся ребрендінг та з’явився оновлений автомобіль JAC JS2 – сучасний компактний кросовер. У 2019 року на український авторинок вийшов JAC S3, JAC iEV7S та сучасний пікап JAC T8.

JAC iEV7S

11 червня 2020 року JAC Motors і німецька група Volkswagen підписали інвестиційну угоду про стратегічне співробітництво. З цього моменту почалось впровадження стандартів якості VW у виробництво автомобілів JAC. Експерти VW здійснюють повний контроль при налаштуванні основних систем в автомобілях JAC. У тому ж році, було призначено нового генерального директора компанії «ДЖАК Україна» Хромець Світлану Вікторівну.

впровадження стандартів якості VW у виробництво автомобілів JAC

З 2020 року відбулось суттєве розширення лінійки автомобілів JAC, які почали поставляти на український ринок. Так, наразі в дилерській мережі JAC можна придбати компактні кросовери JS2, JS3, JS4, флагманський кросовер JS6, елегантний ліфтбек J7 та потужний пікап  T8. В комерційній лінійці автомобілів зараз доступні пасажирський мікроавтобус на 15 місць JAC Sunray Passenger та вантажівки N56 (вантажопідйомністю 3,5  тон), N90 (вантажопідйомністю до 5 тон) та N120 (7 тон).

Слід відмітити, що за 11 років своєї діяльності компанія «Джак Україна» побудувала розгалужену дилерську мережу автосалонів та  сервісних центрів JAC в Україні з широким модельним рядом, яка здатна задовольнити найрізноманітніші потреби українських споживачів. Завітайте у найближчий дилерський центр JAC у вашому місті та знайдіть саме той автомобіль, який ви так давно шукали!

Джак Україна побудувала розгалужену дилерську мережу автосалонів та  сервісних центрів JAC

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті  https://jac.ua/.

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит