Categories
Новини

Експансія китайських автомобільних брендів в Європі

Ні для кого не секрет, що майбутнє за електромобілями, а з китайськими виробниками електромобілів на сьогодні зможе конкурувати не кожен світовий автогігант. Справа в тому, що завдяки щедрим субсидіям від уряду КНР для підтримки виробництва літієвих батарей, китайським виробникам вдалося створити провідну світову галузь з виробництва електромобілів. Навіть споживачі з європейського ринку, у яких основний пріоритет – якість автомобілю, а не його ціна чи вигляд, віддають основну перевагу китайським електромобілям.

На сьогодні Китай продав вдвічі більше електромобілів, ніж Європа та США разом узяті. Наприклад, у першому кварталі 2023 року до Німеччини було відправлено запаморочливу кількість електромобілів, вироблених у Китаї. Офіційне статистичне управління Німеччини показало, що 28,2% електромобілів, імпортованих у країну протягом січня-березня, походять з Китаю. Ця цифра підкреслює розширення впливу Китаю на глобальне впровадження електромобілів. Завдяки німецькій компанії Indimo Automotive GmbH такі бренди, як JAC, BAIC та Dongfang створили розгалужену дилерську мережу по всій Європі. Так, дилерські центри JAC вже в багатьох країнах центральної та східної Європи. Також, бренд JAC поширюються у Європі завдяки норвезькій компанії RSA, яка є імпортером JAC у Норвегії,  Швеції, Данії, Естонії, Латвії та Литві.

Європейці відмітили, що безпека китайських автомобілів значно зросла з 2006-2007 рр. Якщо у цих роках китайські автомобілі не могли пройти тест Euro NCAP, то зараз, безпека і надійність китайських автомобілів зросла настільки, що вони проходять цей тест на рівні з іншими провідними авто виробниками на 5 зірок. Статистика каже сама за себе: Французька дослідницька компанія Inovev повідомила, що за перших 9 місяців 2022 року  у Європі було продано приблизно 155 000 автомобілів, вироблених у Китаї. Відповідно, китайські виробники отримали всі необхідні сертифікати якості та відповідності, щоб вийти на цей ринок.

Серед списку найбільш популярних електромобілів в Європі чільне місце займає JAC e-JS4. Це компактний кросовер (4,41 метра в довжину) із запасом ходу 433 кілометри. Для Європи ці машини стали доступними лише на початку 2023 року, але ці автомобілі вже встигли попасти в рейтинг найкращих китайських електромобілів по версії сайту autoscaut24.de.

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті  https://jac.ua/. Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит