Categories
Новини

ЕЛЕКТРОКРОСОВЕР JAC ЗАВОЙОВУЄ НОВІ СЕРЦЯ

З початку 2019 року на ринку України доступний стильний електричний кросовер iEV 7S виробництва JAC Motors. Як тільки електромобіль з’явився в автосалонах, перша поставка автомобілів одразу знайшла своїх щасливих покупців. За словами Олександра Луценка, генерального директора компанії «Богдан-Автотрейд» (офіційного імпортера JAC в Україні) «JAC iEV 7S – дуже перспективна модель, яка має всі якості для того, щоб стати найбільш популярним електромобілем в Україні».

Познайомитися з новинкою ринку електромобілів поспішають все більше автолюбителів. Серед них – Марина Китіна – Радник Міністра інфраструктури з питань електромобільності.

Вона протестувала новинку авторинку і зазначила, що кожен день в середньому близько 20 українців пересідають на машини з електродвигунами: «Попит на електроавтомобілі росте, споживачам необхідно надати широкий спектр вибору, впевнена, що і JAC iEV 7S обов’язково знайде своїх прихильників».

Виробники відзначають, що серед головних переваг електрокросовера – великий запас ходу, гарне співвідношення ціна/якість та маневреність. За даними виробника, на одній зарядці можна проїхати до 350 км. При цьому комп’ютер показував точні дані на одометрі. Також користувачі відзначають, що автомобіль стійко поводиться на швидкості і плавно входить в повороти. До плюсів моделі JAC iEV 7S також відноситься висока посадка і кліренс 20 см. Відзначимо, що крім великого запасу ходу iEV 7S демонструє гідну динаміку і може похвалитися хорошим оснащенням. Обладнаний електромотором потужністю 85 кВт, автомобіль розганяється до 50 км/год всього за 4 секунди. При цьому максимальний крутний момент досягає 270 Нм. JAC iEV 7S оснащений круїз-контролем, автоматичним кондиціонером, Bluetooth, ABS + EBD, паркувальним радаром, системою панорамного огляду 360-градусів, безключевим доступом і світлодіодними денними фарами. Купити сучасний електрокросовер JAC iEV 7S можна в автоцентрах дилерської мережі JAC в Україні.

Про бренд JAC:

JAC – це компанія, яка орієнтується на якість і ефективний розвиток. Дотримуючись філософії бренду «Покращуючи продукцію, покращуємо світ», компанія JAC прагне виробляти якісні автомобілі, які здатні розвивати суспільний добробут і приносити користь людям. Володіючи 50-річним виробничим досвідом, передовими технологіями і унікальною корпоративною культурою якості, компанія JAC в числі кращих автовиробників Китаю. Як на внутрішньому, так і зовнішніх ринках JAC прагне зміцнити свою конкурентну позицію за рахунок надання високоякісних автомобілів за низькою ціною. Прагнучи стати брендом світового класу, JAC розвиває виробництво безпечних, екологічно чистих і економічних автомобілів, розширюючи модельний ряд і покращуючи виробничі витрати. Крім цього, компанія розвиває міжнародну систему якості за рахунок застосування новітнього обладнання та наукових методів, які дозволяють виробляти продукцію відповідно до світових стандартів.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит