Categories
Новини

Huawei та JAC розробляють надрозкішний електромобіль

Aito MPV

Вам цікаво що вийде, якщо свої зусилля об’єднають один з світових гігантів в сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій та велика автомобільна компанія? Відповідь на це інтригуюче запитання проста: інноваційний та розкішний автомобіль – Aito MPV.

Повідомляється, що Huawei та Jianghuai Automobile Group Corp (JAC) готують ультра-розкішний MPV. За словами Мін-Чі Куо, аналітика TF International Securities, масове виробництво цього шикарного транспортного засобу може розгорнутися до другого кварталу 2024 року. Цей преміальний автомобіль, ціна якого складе  близько 130 000 євро, порівнюють із серією P/Mate Huawei для Android, яка є уособленням найкращих технологій компанії Huawei.

Huawei та JAC готують ультра-розкішний MPV

Для компаній Huawei та JAC цей процес став не просто співпрацею для створення розкішного автомобіля. Це довгострокове стратегічне партнерство, яке займає центральне місце в автомобільних планах Huawei. Aito MPV може служити потужним інструментом для підвищення цінності бренду, задоволення вимог споживачів високого класу і стимулювання технологічних інновацій. JAC в свою чергу розширює інноваційні технології до нового рівня.

центральне місце в автомобільних планах Huawei

Навіть якщо продажі Aito MPV досягнуть лише 20-30% від прогнозованих у 2024 році, це все одно призведе до суттєвого збільшення доходу для JAC, як зазначає аналітик. Отже, це безпрограшна ситуація для обох компаній, чи так звана «техніка WIN-WIN».

продажі Aito MPV

Тим часом очікується зростання долі продажів JAC у світі в другій половині цього року завдяки наявній лінійці продукції.

Слід відмітити, що  JAC є не просто партнером, який надає виробничі потужності для створення автомобілів, як це було з Nio. Натомість, JAC переймає  розробки Huawei, що призводить до більш гнучкої співпраці. Інноваційні досягнення Huawei прослідковуються від самої розробки транспортних засобів до електричної архітектури та основних систем автомобілів.

JAC переймає  розробки Huawei, що призводить до більш гнучкої співпраці

Із загальним обсягом інвестицій у 2,6 мільярда юанів (338 мільйонів євро) цей проект цілком може змінити ситуацію в китайській автомобільній промисловості. Якщо все піде за планом, ми можемо побачити різноманітні моделі, від седанів, позашляховиків, MPV і кросоверів до спортивних автомобілів, що випускаються з річною потужністю 300 000 автомобілів.

цей проект цілком може змінити ситуацію в китайській автомобільній промисловості

Співпраця між Huawei і JAC — це смілива, але продумана авантюра на ринку надрозкішних електромобілів. Тепер усе, що нам лишається, це почекати та побачити, чим здивує нас цей сміливий крок.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит