Categories
Новини

JAC MOTORS представляє перший у світі автомобіль на іонно-натрієвому акумуляторі

Одним з найбільш важливих елементів електромобіля є його батарея. На сьогодні визнаним стандартом батарей для електромобілів є літій-іонні батареї. Такі батареї вимагають менше часу для зарядки порівняно з нині існуючими свинцево-кислотними батареями, легше свинцевих на 60-80%, компактніші на 50-80%, а також мають значний термін служби у 10-15 років.

іонно-натрієвbq акумулятор

Але у літій-іонних батарей є 2 значних недоліки: висока вартість їх виготовлення та чутливість до температур. Минулого року ціни на літій різко зросли, створивши величезний тиск на витрати на виробництво літій-іонних батарей. Тому, автомобільні виробники зараз активно шукають альтернативи стандартним літій-іонним батареям.

альтернативи стандартним літій-іонним батареям

Одним з перших автовиробників, який знайшов рішення цієї проблеми є JAC Motors. Вже в березні 2023 року ця компанія представила світу свій перший автомобіль на іонно-натрієвому акумуляторі.

перший автомобіль на іонно-натрієвому акумуляторі

Електромобіль, розроблений Hina Battery Technologies і Sehol, спільним підприємством JAC і Volkswagen Anhui, базується на моделі Sehol E10X. Тестовий автомобіль з акумулятором ємністю 25 кВт/год може проїхати до 250 км на одному заряді. Він має щільність енергії 120 Вт·год/кг і підтримує швидку зарядку від 3C до 4C.

Sehol E10X
На відміну від літій-іонних, натрієво-іонні батареї виготовляються з використанням дешевшої сировини. Завдяки меншій щільності натрієво-іонні батареї мають перевагу в продуктивності при низьких температурах і швидкості заряджання.
натрієво-іонні батареї мають перевагу в продуктивності

Ці батареї вважаються найперспективнішою альтернативою літій-іонним батареям із кращою економічною ефективністю, високою безпекою та чудовою продуктивністю циклу, а найголовнішим є те, що використання таких батарей дозволить зменшити ціну на електромобілі на 10 %.

Ці батареї вважаються найперспективнішою альтернативою літій-іонним батареям

Майбутнє електромобілів виглядає багатообіцяючим із запровадженням більш доступних і екологічно чистих акумуляторних технологій», — каже Карл-Хайнц Гебель, головний виконавчий директор JAC Motors. «З розвитком нової технології акумуляторів ціноутворення на електромобілі стане більш конкурентоспроможним, що дасть більшій кількості покупців автомобілів доступ до автомобілів з новою енергією».

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті  https://jac.ua/. Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит