Categories
Новини

JAC Day 2023 – як це було у світі

JAC Day 2023 Компанія JAC Motors 20 травня відсвяткувала свій 59-й день народження. Вже третій рік поспіль у цей день проводять яскраві святкування під назвою  “Jac Day”.  З кожним роком охоплення святкування “JAC Day” по всьому світу зростає, як і лояльність клієнтів до бреду. JAC Day 2023 Основний слоган фестивалю JAC DAY у 2023 році звучав як #BeBorderless, що означає «Бути без кордонів». JAC Day 2023 Свято дійсно вийшло міжнародним, адже у світі пройшов яскравий флешмоб, під час якого учасники з різних країн, таких як Китай, ОАЕ, Нігерія, Південна Африка, Філіппіни, Казахстан, Домінікана, Бангладеш,  Гватемала та інші записали яскраві відео про автомобілі бренду JAC.
Звичайно, найбільші святкування в цей день відбулися у самому Китаї – рідному місті бренду JAC – Хефей. Там пройшов масштабний фестиваль, який об’єднав керівників JAC Group, закордонних партнерів і гостей. За задумом організаторів, вся територія проведення заходу була поділена на тематичні зони, що дозволило не лише об’єднати присутніх гостей, а й занурити їх у світ JAC. Під час урочистих святкувань, голова правління JAC Motors Сян Сінчу зробив заяву щодо майбутнього розвитку компанії: «Роблячи кожен крок, ми черпали натхнення з нашого розуміння потреб користувачів, з нашого початкового наміру створити цінність для користувачів і з нашої відданості мільйонам користувачів у всьому світі. У майбутньому ми будемо рухатися вперед разом з мільйонами користувачів у всьому світі для створення не тільки кращого життя, але й кращого світу. З тим, що ми можемо, ми можемо створити нескінченні можливості».

Підсумовуючи, пан Сян Сінчу відмітив, що протягом багатьох років JAC Motors пропонувала автомобільні рішення та транспортні засоби, щоб задовольнити різноманітні та персоналізовані потреби користувачів і у майбутньому планується забезпечення постійного прогресу у технологіях бренду.

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті https://jac.ua/. Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит