Categories
Новини

Електрифікація JAC продовжується

jac e-J7 pro Нарешті стала відома наступна новинка від JAC MOTORS, яку представили на автомобільній виставці в Чангду (Chengdu Motor Show). І це 100% електричний фастбек e-J7 pro. На українському ринку бензиновий аналог даної моделі давно завоював популярність, завдяки яскравому дизайну та багатству опцій комфорту.
jac e-J7 pro Але слід зізнатися, e-J7 pro набагато перевершив свого бензинового побратима. Але все по порядку! Перше і найголовніше питання до електромобіля: скільки він проїде на одному заряді? e-J7 pro має дві відповіді на це питання. Стандартна версія e-J7 pro може подолати 460 км, а версія з «великою» батарейкою цілих 600 км.   Для порівняння, у найбільш популярних електромобілів в Україні запас ходу менший. Nissan Leaf має запас від 270 до 389 км, Renault Zoe проїжджає 385 км, а Chevrolet Bolt – від 375 до 417 км.
jac e-J7 pro Що ж, а яка різниця у ціні буде між стандартною та «витривалою» версією e-J7 pro? Виробник обіцяє, що для «додаткових» 150 км треба буде доплатити $6 000. Тривалість заряду батареї e-J7 pro від стандартної домашньої розетки складе приблизно 6,5 год. Якщо користуватися швидкою зарядкою, то батарейка відновить 150 км за 30 хв.
jac e-J7 pro Говорячи про екстер’єр e-J7 pro є втіленням нової концепції дизайну сімейства автомобілів JAC. Передні фари з’єднані єдиною лінією, бампер має бокові чорні вставки, які оздоблені тонкою хромованою лінією. В очі одразу впадає невелика решітка «радіатора»,  в нижній частині переднього бамперу, що є нетиповим для дизайну електромобілів.
jac e-J7 pro Також, на передньому бампері розмістилася низька датчиків, серед яких є камера “JAC J-Pilot”, яка робить можливою функціонування таких опцій як «автоматичне гальмування» (AEBS), «система моніторингу за полосами» (LDWS), та «система попередження виходу з полоси» (ELKS).
jac e-J7 pro Довжина автомобіля складає 4,7 м при колісній базі 2 760 мм, тобто e-J7 pro за розмірами аналогічний Tesla Model Y. Об’єм багажного відділення e-J7 pro також приємно здивовує: за умов коли всі сидіння підняті, в багажник можна вмістити 5 великих сумок для подорожей. jac e-J7 pro Всередині автомобіля увагу одразу приковує несподіване оздоблення салону. Вставки в центральній консолі зроблені з матеріалу того ж кольору, що і кольорові вставки в сидіннях. Центральна консоль оздоблена 10.2 дюймовим вертикально-розташованим сенсорним екраном.
jac e-J7 pro Під екраном розташовані зручні «фізичні» кнопки, тому управління кондиціонером та основними функціями автомобіля не відволікає увагу водія від управління автомобілем. До речі, по бокам монітору розташовані кнопки швидкого переходу між основними опціями мультимедійного дисплею, що також спрощує користування системою.
jac e-J7 pro Щодо технічних показників, то e-J7 pro має потужний мотор на 190 к.с. з крутним моментом 340 Нм. Розгін 0-100 км/год досягається за 7.6 сек.
jac e-J7 pro Таким чином e-J7 pro є цікавою новинкою в світі електромобілів, яка завдяки своїм характеристикам, запасу ходу та функціоналу займе достойне місце серед конкурентів.
Щоб не пропустити інші новинки від JAC Motors, підписуйтесь на офіційну сторінку в Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua та слідкуйте за новинами на офіційному сайті офіційного дистриб’ютора JAC в Україні  https://jac.ua/.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит