Categories
Новини

JAC JS4: технічні здібності та обладнання

Новий JAC JS 4

JAC JS4 технічні здібності та обладнанняНовий JAC JS 4, який зовсім скоро стане доступний для покупки в Україні беззаперечно має стильний та сучасний дизайн, але що там під капотом? Чи виправдає JS4 наші очікування з приводу технологічності та потужності силових агрегатів? Відповідь на ці питання дасть нам технічний огляд автомобіля.

Двигун JAC JS 4

JAC JS4 оснащений новим поколінням 1,5-літрових турбованих бензинових двигунівПочнемо з найголовнішої деталі в автомобілі, а саме, з його двигуна. JAC JS4 оснащений новим поколінням 1,5-літрових турбованих бензинових двигунів, які потрапили в десятку найкращих двигунів у рейтингу “China Core”. Основною технологічною особливістю цих двигунів є низькоінерційний нагнітач для покращення динаміки їзди. Максимальна потужність силового агрегату складає 149 кінських сил (110  kW) при максимальному крутному моменті 210  Н*м (2000-4500 rpm), що дозволяє автомобілю розігнатися за 4,7 с до 60 км/год і за 9,8 с до 100 км/год.

Коробка перемикання передач JAC JS4

JS4 може бути оснащений або 5-ступеневою механічною коробкою передачНаступним важливим агрегатом автомобіля є коробка перемикання передач. В цьому плані JS4 може бути оснащений або 5-ступеневою механічною коробкою передач, або безступеневим варіатором, тому плавність ходу і зниження витрати пального в цьому автомобілі забезпечена на висоті.

Підвіска автомобіля JS4

JS4 оснащений надійною та невибагливою в обслуговуванні напівзалежною торсійною балкоюГоворячи про плавність ходу важливо звернути увагу на підвіску автомобіля. JS4 оснащений надійною та невибагливою в обслуговуванні напівзалежною торсійною балкою(задня підвіска), над розробкою якої спільно працювали інженери Volkswagen (Німеччина) та Magna (Франція). Результатом їхньої роботи стала надійна підвіска яка не боїться достатньо «жорстких» ударів, забезпечує комфортний хід автомобіля та володіє значною стійкістю на поворотах.
Чіткість траєкторії JS4 у повороті досягається завдяки просунутій системі Bosch 9.3ESP systemСтабільність у поворотах,  звичайно, забезпечується не самою лише підвіскою. Чіткість траєкторії JS4 у повороті досягається завдяки просунутій системі «Bosch 9.3ESP system», де точність датчика ESP була збільшена у 33 рази у порівнянні з попередньою версією.
металевий кузов JS4 виконаний з надміцної сталі

Безпека автомобілів JAC JS4

Безпека автомобілів є одним з основних пріоритетів компанії JAC, тому металевий кузов JS4 виконаний на 70% з надміцної сталі, яка має здатність захисту від тиску, що в 4 рази перевищує власну вагу. В залежності від комплектації, автомобіль оснащений 4 або 6 подушками безпеки.
автомобіль оснащений 4 або 6 подушками безпеки

Комплектації JAC JS4

До речі, для українського ринку буде доступно дві комплектації на вибір: Smart та Luxury. В обидвох варіантах оздоблення салону буде виконано з екошкіри практичного темно-сірого кольору з електричним регулюванням сидіння водія. Центральна консоль міститиме 10.25-дюймовий сенсорний екран з голосовим управлінням,  функцією Bluetooth та підтримкою Android Auto та Apple CarPlay.
дві комплектації на вибір Smart та LuxuryАудіосистемою автомобіля можна буде керувати завдяки кнопкам на кермі, де також міститиметься кнопка управління круїз-контролем та  доступом до голосового управління.
Аудіосистемою автомобіля можна буде керувати завдяки кнопкам на керміДля зручності під час паркування JS4 обладнаний 4 пакувальними датчиками, а в максимальній комплектації (Smart) доступна камера 3600.
JS4 обладнаний 4 пакувальними датчикамиЗагалом обидві комплектації Luxury та Smart дуже добре укомплектовані. Основними відмінностями є доступність в комплектації Smart клімат-контролю (замість кондиціонера), наявність системи попередження про фронтальне зіткнення, попередження про виїзд на зустрічну смугу руху, виявлення «сліпих зон» та вище означена система кругового огляду.
система кругового оглядуЩоб не пропустити останні новини про автомобілі JAC заходьте на офіційний вебсайт дистриб’ютора JAC в Україні  https://jac.ua/, а також на офіційну в Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит