Categories
Новини

JAC JS6: Активна безпека

В останні роки основним пріоритетом провідних виробників автомобілів є безпека і компанія JAC Motors – не виключення. Оскільки JS6 є передовим автомобілем легкової лінійки транспортних засобів цієї компанії, всі останні технологічні новинки активної безпеки автомобіля втілені у цій моделі.

Спершу розглянемо шасі автомобіля, оскільки переважна більшість активних систем безпеки автомобіля нерозривно пов’язані з роботою саме ходової частини. Передня підвіска автомобіля – незалежна по типу McPherson.

шасі автомобіля Передня підвіска автомобіля

Задня підвіска – незалежна, багатоважільна. До речі, колісні арки додатково покриті пластиком, через що найуразливіші для корозії місця автомобіля надійно захищені не лише добротним  шаром цинку, але ще й надійним пластиковим кожухом.

Задня підвіска незалежна багатоважільна

Гальмування забезпечується дисками, при чому на передній осі вони вентильованого типу. Це означає що центральна частина диску передньої осі – це окремий елемент, який складається з двох пластин, всередині яких знаходяться лопаті. Така конструкція дозволяє повітрю вільно циркулювати в просторі між лопатями, за рахунок чого одночасно вдається зменшити і нагрів диску під час гальмування, і довжину гальмівного шляху.

Гальмування забезпечується дисками

Процес гальмування і забезпечення стійкості автомобіля на дорозі – це два основних призначення багатьох активних систем безпеки автомобіля. Безпечне та одночасно ефективне гальмування забезпечується ще такими системами як ABS, якана сьогодні є обов’язковим стандартом для всіх нових автомобілів і забезпечує контрольоване гальмування на слизькій дорозі, та системою EBD, яка покликана контролювати швидкість обертання кожного з коліс і регулювати тиск в робочих циліндрах так, щоб забезпечити максимальне уповільнення та керованості автомобіля, одночасно не допускаючи його заносу.

щоб забезпечити максимальне уповільнення та керованості автомобіля

Стійкість автомобіля на дорозі додатково забезпечує система ESC, яка допомагає не увійти автомобілю в занос при поворотах у складних дорожніх умовах. Система розподіляє крутний момент коліс автомобіля таким чином, щоб забезпечити стійкість і керованість JS6 за будь-яких умов.

Стійкість автомобіля на дорозі додатково забезпечує система ESC

Якщо ваш шлях пролягає через підйом на круту гору та спуск вниз, JAC JS6 обладнаний системою HAC, яка, при початку руху вгору, не дає відкочуватися автомобілю назад

JAC JS6 обладнаний системою HAC

Крім того, JS6 обладнаний датчиками тиску в шинах. Ця з першого погляду проста опція, дає можливість дізнатися прямо в дорозі чи не приспущено колесо в машині. Якщо це так, то ви одразу побачите цю інформацію на панелі приладів. Погодьтесь, у потрібний момент, така функція є дуже важливою.

JS6 обладнаний датчиками тиску в шинах

А тепер перейдемо до більш цікавих та «просунутих» систем активної безпеки: система моніторингу сліпих зон, автоматичне утримання у смузі і системи паркування.

Сліпі зони – це причина несподіваних неприємностей і щоб звести ці неприємності нанівець існує система моніторингу таких зон. Якщо ви бажаєте перестроїтися в інший ряд, а збоку їде автомобіль у сліпій зоні, про це вас попередить індикатор на боковому дзеркалі заднього огляду.

Також система автоматичного утримання автомобіля буде «підкеровувати» ваше авто, щоб не дати з’їхати з полоси. Така функція є корисною при далеких поїздках, коли з часом, концентрація уваги водія падає. Та в місті, така функція іноді є надлишковою, тому її можна легко вимкнути в розділі «Налаштування автомобіля», підрозділі «Допомога при водінні» в мультимедійній системі, і за потреби, там же її активувати знову. До речі, в цьому ж розділі мультимедіа можна налаштувати «під себе» стиль їзди автомобіля (стандартний, спортивний чи економічний) та чутливість рульового управління.

Наостанок – найцікавіше. Системи паркування. Окрім традиційних задніх паркувальних радарів та камери заднього виду, JAC JS6 має просунуту камеру 3600 з можливістю вибору проекції відображення вашого авто (2D/3D) та вибором куту огляду камери.

Коли ви переводите важіль передач у положення R всі камери вмикаються автоматично, а на великому екрані мультимедіа у вас буде проекція авто згори та збільшене зображення з обраної вами камери.

Якщо обрати головною задню камеру, то автоматично з’являється динамічна розмітка, яка вказує на траєкторію руху вашого автомобіля за певного положення керма. Така опція є майже у всіх машинах з камерою заднього огляду, а ось наступна проекція, є тільки в JAC JS6.

Дане поєднання бічних проекцій автомобіля дуже корисне при їзді по бездоріжжю. Ви будете бачити куди заїжджають ваші колеса.  Це дійсно знахідка для екстремально вузьких місць.

Також є можливість переключити вигляд авто у 3D проекцію. Тут вибір кутів огляду більший і цікавим є те, що при натисканні кнопки «аварійки» 3D модель на дисплеї також це відображає.

Підсумовуючи, JAC JS6 має великий набір опцій активних систем безпеки автомобіля. А родзинкою цих систем є унікальна камера 3600 , аналогів якої не має жоден конкурент у цьому класі автомобілів.

Тож приходьте у найближчий до вас салон JAC у вашому місті та на власному досвіді переконаєтесь, що саме цей автомобіль найзручніший серед своїх конкурентів і «заряджений» найпросунутішими системами паркування.

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті  https://jac.ua/.

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит