Categories
Новини

JAC JS6: огляд мультимедіа

Мультимедійна система сучасного автомобіля на сьогодні це не просто зручний екран для перемикання музики, а повноцінний багатофункціональний девайс, через який можна керувати багатьма опціями автомобіля. Сьогодні  ми проведемо повний огляд фітчей, якими можна керувати з екрану JS6.

Мультимедійна система

JAC JS6 має дуже яскраву і вражаючу центральну консоль діагоналлю 12,3 дюйми, яка поєднує у собі два HD-екрани: інформаційний дисплей для водія та власне мультимедійну систему.

JAC JS6 має дуже яскраву і вражаючу центральну консоль

Почнемо наш огляд з панелі приладів водія: дана цифрова панель має високу роздільну здатність та яскравість, тому вся необхідна інформація про автомобіль, будь то швидкість автомобіля, оберти двигуна, рівень пального чи час, є гарно помітними при будь-якому освітленні. До речі, вигляд відображення інформації на панелі приладів можна обрати з-поміж трьох запропонованих тем.

вигляд відображення інформації на панелі приладів вигляд відображення інформації на панелі приладів вигляд відображення інформації на панелі приладів

Перемикаються вони крайньою верхньою кнопкою на правій стороні керма. Всі теми мають дуже класну анімацію, приємні кольори та повний набір відображуваної інформації: наряду з найнеобхіднішою інформацію по швидкості автомобіля, обертів двигуна, одометром, запасом ходу, зовнішньою температурою і т.д. на панелі приладів відображається положення повороту керма. Це дуже зручно, коли ви починаєте рух з парковки, і не пам’ятаєте про те, що колеса виставлені під кутом.

на панелі приладів відображається положення повороту керма

Перейдемо до центральної мультимедіа. З основного меню центрального  екрану ви можете керувати більшістю функцій автомобіля. Екран розподілено на 2 зони: одна вузька з трьома кнопками швидкого переходу (додому, блок управління кліматом та меню музики) і велика основна зона, де відображається вся інформація. Основний екран відображає 4 великі іконки: музика, Bluetooth, Apple CarPlay та Android Auto.

Основний екран відображає 4 великі іконки музика, Bluetooth, Apple CarPlay та Android Auto.

Якщо прогорнути цей екран, відкривається повне меню опцій, де знаходяться значки мультимедіа, зв’язок телефона по Bluetooth, налаштування авто, меню налаштувань мультимедіа, дані про тиск в шинах, панорама, картина, відео, Apple CarPlay, кондиціонер, Android Auto та атмосферне світло.

Якщо прогорнути цей екран, відкривається повне меню опцій

До речі, багато експертів відмічають, що у JAC JS6 дуже якісний звук: колонки дуже якісно відтворюють звук у 60-80 Герц, а перші злегка відчутні «деренчання» колонок починаються лише на 100 Герцах.

В настройках клімат-контролю дуже зручно обирати як розподіляти потік повітря, налаштовувати швидкість потоку і температуру окремо для водія і окремо для пасажира. Також є маленькі іконки для підігріву сидінь (у JS6 підігрів сидінь три-рівневий).

у JAC JS6 дуже якісний звук

Можливо не всім буде зручно налаштовувати систему клімату з центрального екрану автомобіля, тому ця функція додатково винесена окремим блоком біля диску КПП.

зручно налаштовувати систему клімату

Дійсно цікавими пунктами меню є «картинки» та «відео». Через USB-накопичувач чи телефон, можна у JS6 передивлятися зображення чи відео прямо на центральному екрані авто, навіть під час руху автомобіля. Звичайно, водієві при русі автомобіля не рекомендується відволікатися на відео, але ця функція є дуже зручною для пасажирів.

Також дуже приємною опцією є налаштування атмосферного світла автомобіля, що є родзинкою саме цього автомобіля. Лише уявіть, ви можете радикально змінювати вигляд інтер’єру вашого автомобіля лише кількома кліками в екрані!

налаштування атмосферного світла автомобіля

В налаштуваннях автомобіля нам доступно вибір опцій «конфігурації авто» (налаштування функцій затримання світла фар, відображення підлогового логотипу при відкритті дверей, встановити автоматичне підняття вікон, складання дзеркал при замиканні автомобіля, відсування крісел при вмиканні/вимиканні двигуна тощо.),  «допомога при керуванні авто», де можна керувати всіма функціями безпеки типу моніторингу сліпих зон, попередження про відкриття дверей і т.д. та «меню налаштування панелі приладів».

В налаштуваннях автомобіля нам доступно вибір опцій конфігурації авто

Таким чином мультимедійний екран JAC JS6 це не просто «дзеркало» вашого смартфона, це потужний девайс, за допомогою якого ви можете налаштувати свій автомобіль під власні потреби та уподобання.

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті  https://jac.ua/.

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит