Categories
Новини

JAC JS6: подробиці

JAC JS6 - подробиці З’явилися нові подробиці про JAC JS6 і ми поспішаємо поділитися ними з вами.  Цей автомобіль був створений на основі платформи MIS (яка розшифровується як Модульна Інтелектуальна Структура). Дана платформа створена у співробітництві з Volkswagen і є аналогом платформи MQB цього бренду.
JAC JS6 на основі платформи MISJS6 отримав сучасний дизайн, який відповідає останнім стандартам автомобільної моди. Даний кросовер досить просторий: довжина автомобіля складає 4 605 мм при колісній базі 2 720 мм, а ширина – 1 890 мм. Такі габарити роблять JS6 чудовим сімейним автомобілем.
сучасний дизайн JAC JS6Інтер’єр автомобіля теж виглядає сучасно: комфортні водійські та пасажирські сидіння з інтегрованим підголівником і спинкою мають спортивний стиль.
Інтер’єр JAC JS6Крісла розділяються просторим підлокітником, який об’єднується з центральною консоллю. Цікаво, що підлокітник розкривається не у звичній нам манері підйомом вверх, а за натисканням кнопки, він розкривається на дві частини.
Крісла розділяються просторим підлокітником JAC JS6Біля підлокітника знаходиться панель керування автомобілем з дисковим перемикачем передач,  електронним пакувальним гальмом, кнопкою автоматичного утримування автомобіля (“auto hold”) та панеллю керування двозонним клімат-контролем.
панель керування автомобілем JAC JS6На центральній консолі виділяється великий монітор, який об’єднує у собі бортовий комп’ютер та мультимедійну систему.
центральна консоль JAC JS6Задні пасажири мають окремий вивід кондиціонера, а також 2 порти USB для зарядки своїх пристроїв.
2 порти USB JAC JS6Об’єм багажного відділення складає 1080 л при складеному ряді задніх сидінь і 670 л в стандартному режимі.
Об’єм багажного відділення JAC JS6Щодо технічних характеристик, то JS6 має 1.5 турбований GDI двигун, який поєднується або з 6-ступеневою механічною коробкою передач, або з 6-ступеневою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. Номінальна потужність складає 135/5500 кВт/об.хв., максимальний крутний момент 300/1800-3500 Нм/об/хв.
технічні характеристики JAC JS6За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону +38 (073) 268-78-36 або заходьте на веб-сайт  https://jac.ua/. Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит