Categories
Новини

JAC JS6 Скоро в Україні

Гучна новинка від JAC Гучна новинка від JAC вже зовсім скоро приїде в Україну. Мова йде про високотехнологічний кросовер JS6, який створено компанією JAC у тісному співробітництві з Volkswagen. JAC JS6 – це перша модель, побудована на новітній модульній платформі MIS, розробленої спільно з компанією Volkswagen. Модель отримала 5 зірок безпеки у рейтингу C-NCAP. Вперше новинка була презентована на Шанхайському автосалоні у квітні 2021 року і лише у другій половині 2022 року JS6 став доступний за межами Китаю.

У вересні 2023 року JAC JS6 нарешті прибуде в Україну. Що від нього очікувати?

JAC JS6 має свіжий, цікавий і стильний дизайн. Зовнішній вигляд кросовера ґрунтується на концепції космічного корабля. Вигнуті бічні лінії, агресивний бампер та стильна, технологічна LED-смуга надають автомобілю стрімкого та футуристичного вигляду.

JAC JS6 має свіжий цікавий і стильний дизайн

JAC JS6 відповідає всім сучасним трендам технологічності та якості. Новий флагман оснащений найновішим бензиновим турбодвигуном об’ємом 1,5 літра потужністю 181 л. с. з максимальним крутним моментом 280 Нм. При цьому споживання пального приємно здивує: всього  9 літрів палива /100 кілометрів в змішаному циклі. JS6 оснащується виключно роботизованою автоматичною коробкою передач з двома зчепленнями. Такий тип трансмісії дуже добре себе зарекомендував в автомобілях марки Volkswagen, саме тому флагман від компанії JAC отримав саме таку КПП.

JAC JS6 відповідає всім сучасним трендам технологічності та якості

Внутрішня ергономіка JS6 продумана до дрібниць: вигнутий панорамний HD-дисплей безшовно поєднує у собі 2 екрани (панель приладів з трьома тематичними режимами і мультимедіа з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto). Анатомічні сидіння автомобіля мають спортивний дизайн з функцією підігріву та електрорегулювання.

Внутрішня ергономіка JS6 продумана до дрібниць

Габаритні розміри нового JAC JS6 становлять 4 605 міліметрів у довжину, 1 890 міліметрів завширшки та 1 700 міліметрів у висоту при колісній базі 2 720 міліметрів, споряджена маса автомобіля – 1560/1590 кілограмів. JAC JS6 також отримав місткий багажник об’ємом до 670 літрів (з можливістю розширення до 1080 літрів при складених задніх сидіннях).

Габаритні розміри нового JAC JS6

Слідкуйте за останніми новинами бренду JAC на офіційній Інтернет-сторінці компанії в Україні https://jac.ua/. Також підписуйтесь на офіційну сторінку у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua. З питань специфікацій та цін на комерційну техніку в Україні звертайтеся по телефону +38 (073) 268-78-36.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит