Categories
Новини

JAC JS6 для вашого вдалого старту

JAC JS6 для вашого вдалого старту

Перші тижні продажів потужного та динамічного кросоверу JAC JS6 довели, що новинка цілком може стати флагманом продажів в класі середньорозмірних кросоверів, а офіційний дистриб’ютор «ДЖАК Україна» робить все, щоб ці автомобілі були ще доступнішими для своїх клієнтів.

JAC JS6 новинка

З кожним роком все більше і більше людей переконується що кредит – це зручний спосіб придбання автомобіля без надмірних разових вкладень. Тож, в мережі дилерських центрів JAC діють найвигідніші кредитні програми з річною відсотковою ставкою від 0,01%.

Наприклад, маючи від 30% від вартості автомобіля, можна придбати JAC JS6 у розстрочку на 7 років і при цьому новеньке авто буде обходитись всього у 455 грн/день.

Основними перевагами купівлі авто в кредит є:

  • Початковий внесок від 30% вартості автомобіля, також КАСКО можна включити у тіло кредиту.
  • При купівлі авто в кредит обов’язково оформляється КАСКО, а це означає, що ваш новенький автомобіль повністю застрахований майже від всіх пошкоджень чи форс-мажорів.
  • Можливість дострокового погашення вже з першого місяця кредитування.
  • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування, а це означає що ваш гаманець застрахований від коливань валюти.
  • Максимальний строк кредитування складає 7 років, що дозволяє підібрати оптимальну суму щомісячного платежу.
  • відсутні будь-які разові комісії за видачу кредиту.

Такі переваги в кредитуванні надаються покупцям автомобілів JAC в офіційній дилерській мережі завдяки програмі JAC Finance.

JAC JS6 у розстрочку

Завітайте до свого найближчого офіційного дилера JAC, ознайомтесь із новеньким JAC JS6 та отримайте персоналізований розрахунок по кредиту на цю модель.

Для вашої зручності розрахунок кредиту можна отримати онлайн заповнивши форму за посиланням https://jac.ua/jac-finance/# , або звернувшись за телефоном +38 (066) 990-51-52

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua та на офіційному сайті https://jac.ua/

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит