Categories
Новини

JAC – ЛІДЕР ЗА ТЕМПАМИ ЗРОСТАННЯ ПРОДАЖІВ У ЛИПНІ

За даними статистики ринку продажів у липні JAC за темпами зростання у порівнянні до минулого місяця випередив імениті європейські бренди, його продажі зросли на 150%. Серед успішної реалізації в липні були продані компактні кросовери JAC S2, сімейні кросовери JAC S3, а також седани JAC J4 та партія пасажирських мінівенів Sunray.

Сучасні пасажирські та вантажні мінівени JAC Sunray відрізняються від своїх конкурентів інтелектуальними функціями, які полегшують експлуатацію в подальшому. Sunray обладнано дизельним високоефективним двигуном JAC 2,7-літрів, що відповідає екологічному стандарту Євро-5, у поєднанні з 6-швидкісною механічною коробкою передач. Потужність двигуна мінівену складає 150 к.с. та крутний момент – 355 Нм, при 1800 – 2600 об/хв. У базове оснащення мінівену Sunray входять гідропідсилювач керма, подушка безпеки водія, система стабілізації ABS+EBD, ESC, LED-екран мультимедійної системи, електрокондиціонер, автономний обігрівач, центральний замок, круїз-контроль тощо.

JAC UKRAINE – офіційний дистриб’ютор автомобілів бренду JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена в крупних регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів JAC на рівні кращих європейських і світових стандартів.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит