Categories
Новини

JAC MOTORS СТАНЕ ЧАСТИНОЮ КОНЦЕРНУ VOLKSWAGEN

Концерн Volkswagen планує інвестувати близько 1 млрд. евро та придбати 50% акцій компанії JAC MOTORS, збільшивши свою частку до 75%. Таким чином планується трансформація двох компаній у спільне підприємство JAC-Volkswagen, що буде спеціалізуватися на виробництві електромобілів в Китаї.

Д-р Герберт Дісс, генеральний директор Volkswagen AG, сказав: «Разом із сильним та надійним партнером JAC MOTORS концерн Volkswagen зміцнює свою стратегію електрифікації в Китаї – найбільшому в світі ринку електромобілів. Сегмент електромобілів швидко зростає і пропонує великий потенціал для спільного підприємства JAC-Volkswagen. Таке партнерство сприятиме в подальшому реалізацію стратегії щодо просування електромобілів в Китаї та досягненню нашої мети – збільшення парку електромобілів до 2050 року».

На сьогодні компанія JAC-Volkswagen, яка була заснована в 2017 році, виробляє сучасні легкові електромобілі під брендом SOL, що виробляються на виробничих потужностях JAC Motors. А к 2025 року спільне підприємство планує вивести на ринок п’ять нових електромобілів, відкрити власний R&D центр та побудувати нове виробниче підприємство у місті Хефей (Китай).

Нагадуємо, що в Україні продається у дилерській мережі JAC Ukraine популярний електромобіль JAC IEV7S. Новий електрокар JAC представляє собою модернізований iEV6S, який з’явився на китайському ринку в 2016 році. В оновленому вигляді модель 2019 року оснащується електромотором потужністю 116 к.с. (270 Нм) і батареєю 39 кВт / год від Samsung. Запас ходу складає 300 км по циклу NEDC і при економічному русі до 60 км / год машина здатна проїхати до 350 км. Однак в реальності при звичайній їзді на електромобілі можна буде проїхати близько 250 км при швидкості 80-100 км/год з урахуванням накопичення енергії в режимі рекуперації.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит