Categories
Новини

JAC N120: справжній флагман серед великотоннажних автомобілів

JAC N120

Комерційні автомобілі JAC останнім часом набувають все більшої популярності в Україні завдяки своїй доступній ціні та високій витривалості. Це і не дивно, адже JAC може запропонувати вантажівки вантажопідйомністю від 1,8 до 24,4 т, а це погодьтесь, покриває будь-які вантажні перевезення автомобільним транспортом.

Комерційні автомобілі JAC

Сьогодні проведемо огляд одного з великотоннажних автомобілів JAC сімейства N, а саме, JАС N120. Даний автомобіль був розроблений та створений компанією JAC з врахуванням 50-річного досвіду виробництва та експлуатації вантажних автомобілів, як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках. Крім того, перед масовим виходом на світові ринки, N120 пройшов шлях довготривалих випробувань. За допомогою аналізу CAE, стендових і дорожніх випробувань, JAC N120 піддавався  трьом рівням перевірки надійності, в умовах високих температур, сильних холодів та високої вологості. В результаті цих випробувань автомобілі JAC N120 сумарно пройшли понад  1 000 000 км пробігу.

Автомобіль N120 має колісну формулу 4х2 і призначений для перевезення вантажів масою до 7,165 тонн.

Комфортна кабіна оснащена 3 посадочними місцями з тканинної оббивкою (сидіння водія регулюється в 3 напрямках, пасажирське в 2 напрямках) і спальним місцем.

Габаритні розміри автомобіля дозволяє встановлювати платформу довжиною 6200 мм і шириною до 2000 мм.

Комфортна кабіна

JAC N120 приводиться у рух двигуном американського виробництва CUMMINS B4.5EⅤ210 (Євро-5) об’ємом 3,8 л та потужністю 170 к.с., який має високу продуктивність при невеликій вазі, а також виняткову надійність і невисоку вартість обслуговування.

CUMMINS B4.5EⅤ210

Особливості конструкції:

 • Клапанна кришка і піддон картера виконані з композитних матеріалів для зниження ваги.
 • Шток, встановлений в блоці, а також розташований з боку маховика ланцюговий привід ГРМ сприяють зниженню рівня шуму.
 • Покращена система охолодження дозволяє уникнути перегрівів навіть при високій температурі навколишнього середовища.
 • Електронний блок управління забезпечує оптимальний баланс між потужністю, економічністю і екологічністю двигуна.
 • Паливна система HPCR (High Pressure Common Rail) виробництва BOSCH з електронним управлінням і приводом від колінвалу.
 • Турбокомпресор з інтеркулером.
 • Компактне компонування: вакуумний насос розташований зверху двигуна, водяний насос, масло охолоджувач  і корпус масляного насоса об’єднані в один модуль і розташовані збоку від блоку.

Особливості конструкції

Безпека

Для підвищення безпеки пасажирів в разі лобового зіткнення, конструкція кабіни вантажівки була з самого початку розроблена на основі  теорії нелінійної  деформації кабіни при зіткненні, а також на основі розрахунків та аналізу моделювання зіткнення. Балки передньої частина опорної плити кабіни вантажівок серії N влаштовані як близькі секції, мають високу жорсткість сталі, та посилені поздовжніми балками.  Крім того, бокова система безпеки «анти-зіткнення» передбачає посилені балки у середині дверей, що повністю гарантує безпеку пасажирів.

Безпека

Вдосконалена системи підвіски та рами

За допомогою нової моделі підвіски та рами, автомобіль має меншу власну масу, більшу вантажність, що не призводить до зниження несучої здатності, і підвищує довговічність.

Вдосконалена системи підвіски та рами

Покращена гальмівна система

Гальмування за допомогою допоміжного гальма двигуном, зменшує час гальмування, та робить гальма більш надійними, а гальмування більш безпечним, що також продовжує термін служби основної гальмівної системи.

Комфорт

Багато водіїв автомобілів JAC N120  відмічають зручність в управлінні авто, завдяки утепленій кабіні, плавному руху керма з гідро підсилювачем, мультифункціональному керму, кондиціонеру та іншим, на перший погляд незначним, але на практиці важливим, дрібницям.

зручність в управлінні авто

На шасі JAC N120 можна встановити будь-які надбудови, які необхідні для вашого бізнесу: автоевакуатор, самоскид, промтоварний фургон, вакуумно-асенізаційну техніку, аварійно-ремонтну майстерню, сміттєвоз тощо.

1. SKYMAN DS300 НА JAC N120

SKYMAN DS300 НА JAC N120

Автогідропідйомники із серії SKYMAN розраховані на робочу висоту до 30 м, допустима вантажопідйомність люльки 300 кг, максимальний виліт 18 м.

Автогідпідйомник SKYMAN монтується на шасі 8 т із суперкороткою колісною базою. Модель була отримана внаслідок послідовного підвищення якості протягом багатьох років. Операційні особливості та функціональність автовишки SKYMAN перевершує аналогічні моделі цього ж класу.

Автовишки SKYMAN призначені для виконання різних функцій:

 • висотні роботи з обслуговування та ремонту світлофорів, вуличних ліхтарів, звукоізоляції стін та забезпечення роботи охоронного освітлення
 • монтаж та сервіс електромереж, комунікаційних пристроїв зв’язку, об’єктів кабельного телебачення.

2. АВТОПАЛИВОЗАПРАВНИК АТЗ 8 НА БАЗІ JAC N120 2 СЕКЦІЇ

АВТОПАЛИВОЗАПРАВНИК АТЗ 8 НА БАЗІ JAC N120 2 СЕКЦІЇ

Автопаливозаправник (V=8 м3) призначений для перевезення рідких нафтопродуктів щільністю до 860 кг/м3, і навіть заправки транспортних засобів через лічильник; зливу нафтопродуктів самопливом зі своєї цистерни в ємність, розташовану нижче за рівень цистерни; зливу нафтопродуктів насосом, що встановлений на автоцистерні. Може бути виготовлений одно-, двосекційною.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал цистерни: сталь СТ3;  Цистерна: 8 м3/ 2 секції;  Форма цистерни: “валіза”

КОМПЛЕКТАЦІЯ
 • стаціонарні сходи;
 • дихальний клапан;
 • підйомний поручень;
 • личільник;
 • трап у верхній частині цистерни;
 • рукав 1“ – 10 м;
 • пластиковий пенал вогнегасника 2 шт;
 • фільтр очищення палива перед лічильником;
 • проблисковий маячок;
 • перепускний клапан;
 • ящик для піску;
 • заправний пістолет із відсікачем 1“;
 • противідкатний захист;
 • насос ВС-80;
 • огородження горловин по всій довжині;
 • зливний рукав 4м – 2 шт.;
 • кнопка включення КВП з кабіни, маси та проблискового маячка;
 • пенал зливного рукава 4м – 2 шт.

3. Евакуаторна платформа НА БАЗІ JAC N120

Евакуаторна платформа НА БАЗІ JAC N120
Максимальні габаритні розміри ТЗ, що перевозиться: 6000*2500*2800
Вантажність евакуатора , кг 5300
Лебідка, модель DRAGON WINCH DWT 15000, Електрична, тягове зусилля 6.7 т, трос сталевий 26 м, керування – кабельний пульт та пульт ДУ. Вага 51 кг
Колір платформи   Робоча поверхня платформи, трапів, простір під платформою світло-сірого чи темного кольору
Захисне покриття платформи та простору платформою Має стійкі антикорозійні та стійкі до зносу властивості.
Підлога платформи ·       Просічний металевий лист 3 мм
Передня стінка ·       Обладнана захисною металевою аркою для уникнення пошкодження кабіни
Висувні трапи ·       Присувні, пристосовані для  завантаження техніки повною масою до 5300 кг самоходом або за застосуванням лебідки за допомогою направляючих роликів
Транспортне положення трапів ·       Горизонтальне ·       Фіксується в транспортному положенні під основною платформою
Сигнально-світлове оснащення ·       Згідно вимог законодавства України, щодо оснащення автомобіля спеціального призначення – евакуатора ·       Проблисковий маячок жовтого кольору встановлено на даху або на захисній арці ·       Зліва та справа по борту платформи розташовані сигнальні вогні жовтого кольору ·       Маячок та сигнальні вогні вмикаються з кабіни водія ·       Спереду на бампері, по сторонам платформи та ззаду платформи розміщено спеціальну плівку з нанесеними під кутом 45 градусів червоними та білими смугами, котрі чергуються ·       Ззаду платформи передбачено місце для кріплення державного реєстраційного номеру, яке має освітлювальний ліхтар та вмикається разом з габаритними вогнями
Додаткове обладнання ·       Пластиковий інструментальний ящик з замком, розташований під платформою – 1шт. ·       Прожектор LED– 2 шт. ·       Пластикові підкрилки та бризковики ·       Поворотні кронштейни задніх ліхтарів ·       Маркерні та габаритні вогні LED ·       Місце для кріплення запасного колеса за кабіною

4. Сміттєвоз із заднім завантаженням JAC N120

Сміттєвоз із заднім завантаженням JAC N120

Сміттєвоз із заднім завантаженням  призначений для використання в комунальному господарстві міст та селищ міського типу для механізованого  збору твердих побутових відходів, їх ущільнення, транспортування та механізованого розвантаження в місцях утилізації. Додатково може укомплектовуватися снігоприбиральним відвалом.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Контейнери, які обслуговуються: 20 л, 240 л і 1100 л
 • Місткість кузова: 10 м3 + 1,2
 • Маса завантажених ТПВ: 3675 кг
 • Коефіцієнт пресування: 6:1
 • Вантажопідйомність маніпулятора: 700 кг
 • Система завантаження: гідравлічна

Для отримання більш детальної інформації щодо можливості встановлення надбудов, цін та наявності складу звертайтеся за телефоном +38 (073) 268-78-36, пишіть на електронну адресу: marketing@jac.ua або заходьте на офіційний веб-сайт  https://jac.ua/.

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

 • 20% перший внесок на 5 років;
 • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит