Categories
Новини

JAC презентує нову модель JS6

14 жовтня відбулася  Інтернет-конференція на якій відбулася презентація нової моделі JAC JS6.презентація нової моделі JAC JS6 Конференція розпочалася з демонстрації фільму про історію лінійки JS. Зокрема, історія успіху лінійки JS почалася з 2007 року, коли відбувся перший експорт цих автомобілей . Таким чином, моделі серії JS вже 15 років є бестселерами серед автомобілем китайського виробництва за кордоном.
історія лінійки JS Дизайн моделі JS6, відображає концепцію «Це моє шосте почуття». Філософія цієї концепції полягає у тому, що  до п’яти почуттів людини: зору, дотику, слуху, нюху та смаку, додається ще одне, яке засноване на  сенсорному досвіді людини, з абсолютно новим відчуттям водіння. Тобто, за цією концепцією, «Шосте почуття – це інтуїція».
Дизайн моделі JS6JS6 може похизуватися не тільки сучасним зовнішнім виглядом. Салон автомобіля був цілком оновлений. Центральна панель об’єднана з бортовим комп’ютером водія в єдину велику мультимедійну панель. Для зручності водія центральний екран було зміщено вліво, тому перемикати функції на дисплеї стало ще простіше.
Центральна панель об’єднана з бортовим комп’ютером водія Компанія JAC Motors сподівається що JS6 стане новим бестселером в лінійці моделей JS, а ми очікуємо на нові подробиці про цей автомобіль.  Щоб не пропустити останні новини про автомобілі JAC заходьте на офіційний веб-сайт дистриб’ютора JAC в Україні  https://jac.ua/ , а також на офіційну в Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua
S6 стане новим бестселеромJS6 втілив у собі останні тенденції в автомобільному дизайні. Автомобіль отримав «об’єднанні» вузькі передні фари, масивні світлодіодні денні ходові вогні, акуратну чорну глянцеву решітку радіатора, в якій вбудовані спеціальні радари, які дають можливість керувати автомобілем в режимі автоматичного круїз-контролю.  Задні фари автомобіля також «з’єднані» в єдину лінію, що підвищує безпеку водіння в темний час доби.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит