Categories
Новини

JAC Power|JAC Group знову демонструє значне зростання у 2023 році

29 квітня 2024 року компанія Anhui Jianghuai Automobile Group Co., Ltd. (надалі «JAC Group») опублікувала два звіти: в одному анонсовані результати компанії за 2023 рік, а в іншому – за перший квартал 2024 року.
Обидва звіти продемонстрували позитивну динаміку: у 2023 році загальний операційний дохід JAC Group склав 1, 204 мільярда доларів США, що на 23,07% більше, ніж у минулому році, а чистий прибуток, склав 21 мільйон доларів США.
У першому кварталі 2024 року JAC Group досягла операційного доходу в 1, 555 млрд. доларів США, що на 4,61% більше, ніж у минулому році.
JAC Power
Такого значного зростання JAC Group змогла досягнути завдяки слідуванню останнім парадигмам розвитку автомобільної промисловості, які спрямованні на використання високих технологій та інновацій, впровадження високого рівня взаємодії та інтеграції різних пристроїв та систем, використання штучного інтелекту та створення розумних автоматизованих мереж. Крім того, важливим трендом автомобільної промисловості є захист навколишнього середовища та електрифікація, в результаті чого, дедалі зростає значення електромобілів.
У 2023 році загальний обсяг продажів нових електрифікованих транспортних засобів у Китаї склав 9 495 000 одиниць, що досягло частки ринку в 31,6%. Прискорення переходу до інтелектуальних транспортних засобів, які працюють на відновлювальному джерелі енергії, є не лише «питанням, на яке потрібно знайти відповідь» кожному автомобільному підприємству, це повноцінна «гра на вибування», яка визначає майбутню долю існування автомобільних підприємств.
Прискорення переходу до інтелектуальних транспортних засобів, які працюють на відновлювальному джерелі енергії
У 2023 році JAC Group інвестувала в інноваційні дослідження 308  млн. доларів США, що на 21,92% більше, ніж у минулому році, щоб посилити трансформацію науково-технічних досягнень і прискорити створення нових продуктів і запустила нову стратегію бренду  ”CoreTechnology by Self-Research” («Ключові технології на основі власних досліджень»).
На сьогодні, основними досягненнями JAC Group на цьому напрямку стали:
  • Створення високопродуктивної платформи для складання автомобілів, яка дозволяє знизити вартість модельного ряду автомобілів JAC;
  • Ітерація інтелектуального водіння, що означає процес постійного оновлення та вдосконалення технологій автоматизованого та автономного керування. Кожна ітерація включає нові функції, покращення продуктивності, безпеки та зручності для користувачів. Цей процес передбачає випуск нових версій програмного забезпечення та апаратних компонентів, які дозволяють автомобілям ставати більш інтелектуальними та самостійними у керуванні.
  • Надання рішень для автоматизованої логістики, зокрема розробка безпілотного мікроавтобусу;
  • Розробка інтелектуальних автомобілів з відкритою екосистемою програмного забезпечення, яка підтримує підключення і передачу одним дотиком між мобільним телефоном і автомобілем
  • Впровадження в деякі моделі системи оновлень Over-the-Air (через повітря) для мобільних додатків і систем автомобіля.
CoreTechnology by Self-Research
Завдяки постійному зміцненню технічних досягнень у 2023 році JAC Group досягла більш ніж двозначного позитивного зростання продажів комерційних автомобілів, легкових автомобілів і автобусів.
зростання продажів комерційних автомобілів
Слід відмітити, що у 2023 році експорт автомобілів з Китаю вперше перевищив показники Японії, тож Китай став провідним світовим експортером автомобілів. Оскільки конкуренція на внутрішньому автомобільному ринку посилюється, експорт автомобілів став новим двигуном зростання для автомобільних компаній.
У 2023 році JAC Group активно нарощував експорт, в результаті чого, компанія продала 169 600 автомобілів за межами Китаю, що на 47,99% більше, ніж у минулому році. У першому кварталі 2024 року JAC Group експортувала загалом 57 600 автомобілів, що на 24,75% більше, ніж у минулому році.
у 2023 році експорт автомобілів з Китаю вперше перевищив показники Японії
Завдяки активній експортній діяльності JAC вийшов на більшість автомобільних ринків світу, що дало привід потрапити цьому бренду у список відомих брендів. Так,  у червні 2023 року BrandZ, глобальний рейтинг відомих брендів, разом із Google опублікував список «2023 Google X Kantar BrandZ Top 50 Chinese Globalized Brands», де JAC посів 36 місце серед китайських глобальних брендів, які отримали честь перебувати в цьому престижному списку третій рік поспіль.
Будучи однією з перших автомобільних компаній, які почали експорт китайської автомобільної промисловості, з 1990 року JAC Group поширила свою діяльність у 132 країнах і регіонах на п’яти континентах із загальним продажем майже 1,4 мільйона автомобілів і заснувала 4 дочірні компанії, 3 спільні підприємства та 19 закордонних заводів велико-вузлового складання за кордоном, які продовжують забезпечувати стабільне зростання бренду.
Слідкуйте за останніми новинами бренду JAC на офіційній веб-сторінці ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” https://jac.ua/ та на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua.   З питань технічних характеристик автомобілів JAC, їх комплектацій, цін та наявності в дилерських центрах України, звертайтеся за телефоном: + 38 (073) 268-78-36.
 

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит