Categories
Новини

JAC Power|JAC на виставці Auto Zurich 2023

Нещодавно у Цюріхському виставковому центрі відбулася автомобільна виставка Auto Zurich 2023. Auto Zurich Car Show – це щорічний захід, який проводиться в листопаді в центрі Цюріха, (Швейцарія). Цей автосалон зарекомендував себе як один з найпрестижніших у світі і щорічно привертає увагу великих автовиробників та ентузіастів у всьому світі.

У 2023 році автошоу зібрало понад 60 автомобільних брендів, понад 80 нових продуктів.  Минулого року цю автомобільну виставку відвідали понад 60 000  людей, що є найвищим рекордом в історії подібних авто шоу.

Слід відмітити, що основний акцент знову було зроблено на електромобілях. Під гаслом «EV Experience» було представлено 22 нових електричних  транспортних  засоби, на яких провели близько 1300 тест-драйвів.

Auto Zürich Car Show

Компанія JAC на Швейцарському автосалоні представила електричний фургон M3EV, кросовер e-JS4, пікап T8 PRO та e-JS1. Крім того, було представлено портфоліо комерційної техніки на різному виді палива, яка привернула увагу багатьох європейських споживачів.

Компанія JAC на Швейцарському автосалоні

Генеральний директор Швейцарського автосалону сказав, що  за посередництвом Auto Zurich 2023 JAC продемонстрував  широкий спектр своєї продукції та технічні переваги свого бренду більшості європейських споживачів, що в свою чергу призведе до підвищення обізнаності споживачів про бренд.

JAC продемонстрував  широкий спектр своєї продукції та технічні переваги свого бренду

Слідкуйте за останніми новинами бренду JAC на офіційній веб-сторінці ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” https://jac.ua/ та на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua.

З питань технічних характеристик автомобілів JAC, їх комплектацій, цін та наявності в дилерських центрах України, звертайтеся за телефоном: + 38 (073) 268-78-36.
ТОВ ДЖАК УКРАЇНА

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит