Categories
Новини

JAC SUNRAY – НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Основним своїм завданням компанія JAC Motors вважає досліджувати сучасні технології провідних світових автовиробників і використовувати їх в своїх автомобілях. Для випуску якісної продукції JAC Motors здійснює ресурсну перевірку кожної нової моделі своєї техніки в національних випробувальних центрах протягом двох років, включаючи і тест-пробіг на 100 000 км.

Сьогодні на автомобільні заводи Китаю JAC поставляє трансмісійні вузли. Налагоджено і виробництво спеціальних шасі, що використовуються на автобусах малого і середнього класу. В Японію JAC експортує рами вантажних автомобілів. З корейськими компаніями JAC виробляє комерційні автомобілі “Hyundai”, в тому числі мінівени і туристичні автобуси, а також тягачі для автопоїздів. JAC має партнерів і в європейській частині: в Італії JAC має Проектний центр. Дилерські центри технічного обслуговування своїх автомобілів JAC відкриває на Близькому Сході і в Південній Америці.

Вперше JAC Sunray був представлений в Китаї під час автосалону в Гуанчжоу в 2010 році. Автобуси JAC Sunray можуть мати комплектацію цільнометалевого фургону або пасажирського мікроавтобусу, що оснащуються турбодизелями 1.9-літровим CTI двигуном, високоефективним 2.7-літровим CTI (120-153 к.с.) або дволітровим бензиновим турбомотором потужністю 190 кінських сил.

JAC Sunray створювався переважно для підприємців, які зацікавлені в надійному фургоні з помірною вартістю володіння. Модель проектувалась на базі гібридного шасі з трьома типами, варіантами довжини бази і різною висотою кузова на вибір. Також ви самі можете підібрати об’єм вантажного місця, починаючи від 7.5 м³ до 12 м³, а пасажирська варіація дозволяє перевозити до 16 пасажирів. Однозначно, такі варіації є великим плюсом, що і привертає власників бізнесу до покупки JAC Sunray.

На українських дорогах можна побачити автомобілі медичної допомоги JAC Sunray HFC5049, що оснащені 2,8-літровим турбодизелем (китайським ліцензійним Cummins) стандарту Євро 5 і потужністю 147 к.с. (360 Нм). Коробка передач – механічна, 6-ступінчаста. Максимальна швидкість – 130 км/год. Медичні мікроавтобуси були передані в Україну в якості гуманітарної допомоги від китайського виробника JAC Motors у 2018 році та успішно зарекомендували себе на вітчизняних дорогах.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит