Categories
Новини

JAC Sunray Passanger– надійне сполучення в місті та за його межами!

JAC Sunray Passanger

JAC Sunray – це сучасний мікроавтобус, з італійською зовнішністю та японським інтер’єром. Хоча, особливих дизайнерських рішень для автомобілів комерційного призначення не потрібно, але на мінімалістичний JAC Sunray, який створений у співпраці дизайнерів з Туріна та Токіо, приємно подивитися. Виразна передня частина доповнюється характерними ґратами та галогенними фарами елегантної форми, які гарантують відмінну видимість навіть у найсильніший туман. Бічні пластикові накладки чорного кольору вдало доповнюють екстер’єр Sunray та захистять фургон від дрібних пошкоджень та зіткнень.

JAC Sunray – це сучасний мікроавтобус з італійською зовнішністю та японським інтер’єром

Розробники JAC Sunray в першу чергу приділили  увагу безпеці автомобіля. Так JAC Sunray отримав систему ABS+EBD від  BOSCH версії 8.0 та конструкцію кузова з несучою рамою високої жорсткості. Така конструкція кузова безпечніша при лобових зіткненнях завдяки більшій області поглинання енергії. Автомобіль пройшов ретельні випробування, щоб переконатися, що він відповідає особливим вимогам ринків Європи, включаючи надійність при високих та низьких температурах.

JAC Sunray отримав систему ABS+EBD від  BOSCH версії 8.0

На окрему увагу заслуговує підвищена комфортність JAC Sunray. Особливе відчуття комфортабельності та престижності JAC Sunray надають невластиві для вантажівок “надмірності” у вигляді шкіряних керма та важеля КПП, двох автономних систем кондиціювання та широких зручних сидінь. Крім того, JAC Sunray має велику кількість місць для пасажирів, що робить його ідеальним для використання як маршрутного таксі або автобуса. Крім того, він має комфортні сидіння для забезпечення приємної поїздки.

підвищена комфортність JAC Sunray

JAC Sunray використовує передові технології для забезпечення ефективного використання палива. Мікроавтобус оснащений 2,7-літровим дизельним двигуном з тубо-наддувом потужністю 150 к.с. з максимальним крутним моментом 355 (36) Н*м (кг*м) при 2600 об./хв. Такі технічні параметри дозволяють зменшити витрати палива до 10 л/100 км і знизити негативний вплив на навколишнє середовище, а високий кліренс цього автомобіля (160 мм) забезпечує гарну прохідність автомобіля у будь-яку пору року.

Мікроавтобус оснащений 2,7-літровим дизельним двигуном з тубо-наддувом

Отже, JAC Sunray є дійсно універсальним автомобілем для пасажирських перевезень і може використовуватися як для міських, так і для довгих поїздок за місто. Він має достатню потужність і комфорт, щоб задовольнити потреби пасажирів у різних умовах. Цей мікроавтобус пропонує комфортну і безпечну поїздку, що робить його популярним вибором для транспортування пасажирів.

JAC Sunray є дійсно універсальним автомобілем

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті  https://jac.ua/.
Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит