Categories
Новини

JAC у грудні ще вигідніше – найкращий час для покупки!

JAC у грудні ще вигідніше
Грудень – це особливий і неповторний час свят та гарного настрою. Саме у грудні ми готуємося до неймовірних казкових свят Різдва та Нового Року! Компанія «JAC Україна» підготувала для вас дещо особливе: саме зараз ціни на обрані моделі JAC є найнижчими в цьому році. Отже саме зараз найкращий час обрати для себе гарний та надійний автомобіль, щоб в новому році з легкістю долати нові випробування на шляху до нових вершин та досягнень!
Акційна ціна на автомобілі JAC доступна при умові підписання договору купівлі-продажу автомобіля з обмеженого складу імпортера ТОВ Джак Україна в будь-якому офіційному дилерському центру JAC в Україні (крім окупованих територій) в період з 01 грудня 2023 року по 31 грудня 2023 року включно. Перелік обмеженого складу зазначено вище.
Склад автомобілів обмежений, тому компанія Джак Україна залишає за собою право зміни умов акції, її терміну, переліку автомобілів з акційною вартістю у будь-який момент без додаткового інформування.
За деталями акції звертайтесь до консультантів відділів продажів в офіційній мережі  JAC у Вашому місті.
За посиланням шукайте зручний для Вас дилерський центр: https://jac.ua/dileri/ чи по телефонах: +38 (073) 268-78-36 , +38 (066) 990-51-52 , +38 (044) 591-99-99

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит